NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Modula Slim

Modula Slim
Modula Slim
Regał windowy Modula Slim
Regał windowy Modula Slim
BAUMALOG
DostawcaBaumalog
MarkaBAUMALOG
Wysokość [mm]7000
Szerokość [mm]1450
Głębokość [mm]1600
Masa całkowita [kg]30000

Kontakt w sprawie oferty

Baumalog
Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
+48 22 725 42 22
www.baumalog.pl
info@baumalog.pl

Regał windowy Modula Slim wyróżnia kompaktowy rozmiar i uniwersalność – zajmuje tylko 3 m² powierzchni, może mieć do 7 m wysokości, a na swoich półkach jest w stanie pomieścić nawet 25 ton artykułów!

Jego dodatkową zaletą jest prosty montaż, co pozwala w razie konieczności, na szybką zmianę lokalizacji (maks. 2 dni), a oprogramowanie Modula WMS ułatwia integrację z wieloma systemami ERP.

Modula Slim pozwala na racjonalne gospodarowanie powierzchnię magazynową, skraca czas kompletacji, zapewnia szybki i wygodny dostęp do składowanych towarów, pozwala kontrolować poziom zapasów. Mozna łatwo zintegrować oprogramowanie Modula z systemami klasy ERP i rejestrować operacje pobrania i uzupełniania artykułów (kto, kiedy, rodzaj operacji), eliminuje to błędy generowane podczas procesu kompletacji i uzupełniania towarów poprzez prowadzenie operatora.

Wykorzystaj całą przestrzeń regału Modula Slim bez limitów i ograniczeń:

  • Możliwość wykorzystania całej dostępnej przestrzeni dzięki dynamicznemu rozmieszczeniu półek - regał sam wybiera miejsca dla półek w oparciu o wysokość składowanych przedmiotów i minimalizuje straty powierzchni
  • Dzięki windowemu systemowi transportu półek nie ma problemów z przeciążeniami, jak w przypadku regałów karuzelowych i konieczności równomiernego rozłożenia towarów na półkach
  • Modula Slim zapewnia niskie zużycie energii - poniżej 1,2 kW/h
  • Regał może pracować zarówno z zasilaniem jednofazowym (230V) jak i trójfazowym (400V)
  • Napęd windy realizowany za pomocą pasów zębatych z daszkowym zarysem zębów i systemem samonapinającym zapewnia niski poziom hałasu i nie wymaga smarowania oraz ogranicza do minimum czynności obsługowe
  • Regał może być wyposażony dodatkowo w pomoce wizualne wskazujące potrzebny artykuł, system Put to Light, system kontroli dostępu oraz akcesoria do podziału półek: separatory, przegrody i listwy boczne.

Baumalog jest polską firmą inżynierską, konstruującą oraz wytwarzającą automatyczne systemy magazynowe i transportowe wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Firma działa na rynku od 2011 r. Z  jej rozwiązań korzystają klienci z Polski, Europy jak i całego świata.

Baumalog jest również autoryzowanym dealerem włoskiej firmy Modula – producenta automatycznych regałów windowych.

Baumalog posiada własne biuro konstrukcyjne co pozwala w każdym przypadku dostosować  parametry i rozwiązania do indywidualnych potrzeb klienta – od doradztwa, poprzez przygotowanie koncepcji, konstrukcję, wytwarzanie, po uruchomienie i serwis.

Klientami firmy są głównie przedsiębiorstwa sektora metalowego i stalowego, używające w procesach produkcyjnych materiałów o dużych gabarytach i masach jak arkusze blach, matryce oraz dłużyce typu profile, pręty czy rury.

Oferta:

  • Regały automatyczne MonoTower i TwinTower do składowania dłużyc lub blach
  • System z użyciem układnicy magazynowej do składowania dłużyc lub blach
  • Magazyn komorowy do składowana bardzo dużych ilości elementów dłużycowych
  • Automatyczne regały windowe Modula do składowania drobnych przedmiotów (do 990 kg na półkę)
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji