NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Chwytaki do rol papieru 90F i 100F

Chwytk do ról papieru serii F
Chwytk do ról papieru
Chwytk do ról papieru_serii 90F i 100F
Chwytk do ról papieru_serii 90F i 100F z wieloma ramionami
Chwytk do ról papieru_serii 90F i 100F z wysięgnikiem
DostawcaGOSS Firma Techniczno-Handlowa
MarkaCASCADE
Nazwa handlowaCascade seria F chwytak do papieru
Nośność [kg]3000
Udźwig wózka [kg]5000
Ciężar własny [kg]1500

Kontakt w sprawie oferty

GOSS Firma Techniczno-Handlowa
ul. Targowa 35/61
03-728 Warszawa
+48 22 619 00 49
www.goss.biz.pl
info@goss.biz.pl
Cascade oferuje szeroką gamę chwytaków do rol papieru, niezależnie od średnicy, masy lub typu papieru. Produkty Cascade zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń powstałych w wyniku przemieszczania tego typu ładunku.
 
Dzięki optymalizacji elementów konstrukcyjnych uzyskano maksymalną wydajność pracy przy ograniczeniu uszkodzeń papieru do minimum. Jednocześnie jako niespotykany na skalę światową został wprowadzony i od wielu lat doskonalony jest system AFC, zapewniający automatyczny dobór siły ścisku chwytaka bez udziału operatora. W powyższą opcję mogą być wyposażone osprzęty wcześniej dostarczone w wersji podstawowej. Dobór odpowiedniego rodzaju płyt kontaktowych oraz innych dostępnych opcji przeprowadzany jest każdorazowo na podstawie rodzaju papieru oraz warunków pracy sprzętu  i potrzeb odbiorcy
 
Chwytaki do rol papieru 90F i 100F dedykowane są do bardzo dużych i ciężkich rol z kartonu, tektury falistej i papieru powlekanego. Sprawdzone w wymagających zastosowaniach. W zależności od modelu noś od 3,4 t do 5,0 t przy średnicach od 1300 do 2130 mm.
 
Chwytaki serii F maja wiele zastosowań i doskonale sprawdzają się w najróżniejszych środowiskach pracy od zakładów produkcyjnych poprzez dystrybucję i handel. Wyposażone w odpowiednie do charakteru pracy rozwiązania techniczne, stają się sprawnym narzędziem w pracach transportu wewnętrznego. Odpowiedni osprzęt umożliwia załadunek i rozładunek wagonów lub ciężarówek z boku.
 
Wieloramienne chwytaki opracowane z myślą o papierniach i magazynach, w których odbywa się transport wielu rol, pozwalają na efektywne wykorzystanie potencjału transportowego. Cascade oferuje liczne zaciski do rol papieru i narzędzia zapobiegające uszkodzeniom do obsługi rol papieru o dowolnej średnicy, wadze i rodzaju papieru.
 
Konstrukcja osprzętu Cascade  pozwala na obsługę i naprawę praktycznie zawsze, bez potrzeby demontażu z wózka, a łatwa dostępność relatywnie tanich części zamiennych ogranicza czas ewentualnego postoju oraz koszty naprawy do niezbędnego minimum.
 
Chwytaki Cascade jako produkt dostępny na rynkach całego świata spełniają również najostrzejsze normy bezpieczeństwa tam obowiązujące, zapewniając bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasze najnowsze produkty znajdą uznanie wśród naszych stałych i nowych klientów.


Firma GOSS powstała w 1995 roku. Dzięki długoletniej współpracy z firmami takimi jak, Cascade, Orlaco czy WHC, oferujemy Państwu szeroki zakres rozwiązań transportu bliskiego i wewnętrznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo osprzęt do wózków widłowych taki jak: przesuwy boczne wideł, pozycjonery, obrotnice, chwytaki. Poza osprzętem, oferujemy systemy wizyjne do wózków podnośnikowych i maszyn budowlanych, specjalistyczne wózki do transportu rolek firmy WHC oraz prostowniki do baterii trakcyjnych.

Zajmujemy się fachowym i profesjonalnym doradztwem technicznym. Dzięki długoletniemu doświadczeniu pomożemy dobrać sprzęt do każdej aplikacji.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji