NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opony superelastyczne (pełne) SolidAir LT

RES Solidair LT plik lekki
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaSolideal MAG2 SolidAir
czarneTak
szare niebrudząceNie

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

Opona superelastyczna zaprojektowana z myślą o większym komforcie jazdy i mniejszych oporach toczenia. Zaprojektowane specjalne otwory w ścianach bocznych opony w warstwie elastycznej zwiększają komfort jazdy o 40% w porównaniu ze standardową opona superelastyczną i jest on zbliżony do jazdy na oponach pneumatycznych. Masywny wzór bieżnika dla dużo lepszej trakcji na wszystkich nawierzchniach. Łatwość montażu na felgach z systemem Quick (szybki montaż) – firmy Solideal. Kilkukrotnie zwiększona żywotność w porównaniu do standardowo stosowanych opon pneumatycznych.

Wgłębienia w technologii Solidair, zapewniają doskonały komfort jazdy, znakomitą stabilność. Małe drgania i amortyzacja wstrząsów

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji