NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Opony superelastyczne (pełne) Solideal RES 550 Seria Magnum

Opony superelastyczne (pełne) Solideal RES 550 Seria Magnum
Opony superelastyczne (pełne) Solideal RES 550 Seria Magnum
Camso S.A.
DostawcaCamso Polska S.A.
MarkaCamso S.A.
Nazwa handlowaMagnum
czarneTak
szare niebrudząceTak

Kontakt w sprawie oferty

Camso Polska S.A.
Ul. Trakt Brzeski 35
05-077 Warszawa - Wesoła
+48 22 783 35 90
+48 22 783 35 82
www.camso.co
biuro@camso.co

Magnum to maksymalnie elastyczna opona. Ta opona jest zaprojektowana by sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników. Tworzona z zastosowaniem najnowszych technik konstrukcyjnych, wielowarstwowa budowa z wykorzystaniem innowacyjnych, bardziej wytrzymałych mieszanek z dużą zawartością kauczuku naturalnego.

Wyjątkowy wzór bieżnika, duża powierzchnia styku z podłożem i kształt ścian bocznych powodują, że opona MAGNUM produkowane przez SOLIDEAL jest najbardziej wytrzymałą, uniwersalną i trwałą superelastyczną oponą na rynku. Optymalne parametry eksploatacyjne, w tym długość życia w najcięższych zastosowaniach.

Doskonała trójwarstwowa opona superelastyczna- nowoczesna rzeźba bieżnika, płaskie czoło i wyprofilowanie ścian bocznych powodują, że opona Magnum jest najbardziej wytrzymałą i odporną na zużycie (ścieranie oraz uszkodzenia mechaniczne) uniwersalną trójwarstwową oponą przemysłową. Zapewnia optymalną wydajność pracy w najtrudniejszych warunkach. Dostępna w wersji niebrudzącej (szarej) oraz w wersji do szybkiego montażu (QUICK).

Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego, budownictwa, rolnictwa i sportów motorowych. 

Grupa zatrudnia na świecie ponad 7 500 pracowników, którzy w 100% angażują swój wysiłek w 11% światowego rynku opon i gąsienic (OTR). Prowadzi 4 własne centra badawczo-rozwojowe i 23 zakłady produkcyjne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji. Camso jest dostawcą na pierwsze wyposażenie (OEM) do wiodących producentów maszyn i urządzeń, a dodatkowo poprzez swoją sieć sprzedaży w ponad 100 krajach świata prowadzi dystrybucję produktów na rynku wtórnym, w 24 przez własne spółki handlowe, w tym w Polsce.

Camso Polska S.A. jest oddziałem Camso z siedzibą w Kanadzie. Firma działa w Polsce od 1997r. oferując pełną gamę opon pneumatycznych, superelastycznych i opasek amortyzujących do wózków widłowych i urządzeń transportu wewnętrznego, a także opony i gąsienice gumowe do maszyn budowlanych i drogowych. 

Dodatkowo świadczy usługi w zakresie produkcji felg na indywidualne zamówienie do wózków widłowych, maszyn budowlanych oraz wypełniania opon pneumatycznych elastomerem. Oferuje również usługi serwisowe w zakresie montażu opon pełnych na felgi o średnicy od 8” do 33”.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji