NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Opona KABAT NEW POWER 300-15

KABAT NEW POWER_300-15
KABAT
DostawcaKABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
MarkaKABAT
Nazwa handlowaKABAT NEW POWER
czarneTak

Kontakt w sprawie oferty

KABAT TYRE sp. z o.o. sp.j.
ul. Gumowa 1
64-840 Budzyń
+48 61 812 60 17
www.kabat.pl
biuro@kabat.pl
Firma Kabat Tyre – polski producent opon do wózków widłowych, uruchomiła produkcję nowego rozmiaru opon superelastycznych do wózków widłowych – 300-15.  Jest to opona z grupy opon superelastycznych serii NEW POWER  o trójwarstwowej konstrukcji. Opona przygotowana jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w tej grupie produktowej.
 
Parametry techniczne opony o szerokości 324 mm i średnicy zewnętrznej  823 mm, pozwalają montować ją do wszystkich wózków widłowych dostępnych marek na rynku.  Opona montowana jest  na felgę o rozmiarze 8.0-15.
 
Opona posiada bardzo dobre własności eksploatacyjne, ładowność na kole nośnym wynosi  5835 kg, na kole sterującym 4450 kg, przy prędkości 25km/h. Te bardzo dobre właściwości stawiają tę oponę w gronie wyrobów o wysokiej jakości użytkowej z gwarancja polskiego producenta.

Wizja rzetelnej i profesjonalnej firmy zapewniającej kompleksową obsługę wszelkich potrzeb w zakresie wyrobów gumowych jest realizowana przez nas w praktycznym działaniu. Celem nadrzędnym firmy KABAT jest:

  • stworzenie wizerunku firmy KABAT jako wiarygodnego partnera handlowego,
  • utrwalenie znaku firmowego jako symbolu jakości,
  • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do wód i gleby,
  • właściwa gospodarka odpadami prowadząca do stałego obniżania ich ilości,
  • ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza,
  • zmniejszanie ilości wypadków przy pracy,
  • stała poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy.

Działamy we współpracy z naszymi pracownikami na rzecz polepszania jakości usług, jednocześnie troszcząc się o środowisko naturalne, co w naszej branży jest szczególnie ważne. Nadrzędnym celem firmy KABAT jest ciągła identyfikacja i zaspokajanie potrzeb naszych Klientów oraz pracowników, jak również spełnianie wymogów prawnych i innych obowiązujących Spółkę w zakresie jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Znamy sposoby dążenia do jak najlepszej jakości usług – inwestujemy tak w pracowników, jak i w najnowsze technologie. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów proponując indywidualne rozwiązania oraz szeroką gamę produktów. Zadowolenie naszych pracowników w wyraźny sposób przekłada się na wysoką jakość produkowanych wyrobów;  to zatem nasze priorytety: zadowolenie Klienta – motywacja pracowników – ochrona środowiska. Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji nieustannie   unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów dostosowując ją do nowych wymagań rynku, a nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

W połowie 2014 roku wyprodukowano pierwsze superelastyczne opony pełne pod marką Kabat. W kwietniu 2015 oficjalnie rozpoczęliśmy sprzedaż trójwarstwowych opon pełnych w wersji standardowej oraz do szybkiego montażu.

Wszelkie nowe rozwiązania pozwalają osiągać naszej firmie europejskie standardy, utrzymują poziom usług na niezmienionym, wysokim poziomie oraz, co dla nas najważniejsze, zapewniają zadowolenie Klientów.

Zakład w Bolechowie
ul. Poznańska 1
62-005 Owińska
tel. +48 61 812 60 17

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji