NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

CROWN wózki do kompletacji serii GPC 3000

Wózki serii GPC 3000 w magazynie
Kompletacja z pomoca nozycowego podnośnika
Kompletacja z pomoca podnoszonego podestu
Nowe rzowiązania techniczne
Kompletacja z podestu
Dodatkowe akcesoria
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Ręcznego prowadzeniaNie
Z podestem dla operatoraTak
Udźwig [kg]2500
Wysokość podnoszenia [mm]240

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48

Kontakt handlowy
Informacja Handlowa 801 332 629 Serwis 22 417 0 212 info@wdx.pl
www.wdx.pl
office@wdx.pl
Wózki z serii GPC 3000 pozwalają uprościć większość trudnych czynności związanych z kompletacją zamówień. Dostępność różnych konfiguracji umożliwia idealne dopasowanie wózka do potrzeb pracowników i obsługiwanych produktów, ułatwiając pobieranie wyższych lub cięższych towarów oraz sięganie towarów z drugiego poziomu.
 
Udoskonalenie całego procesu kompletacji zamówień.
Jest ono wynikiem prowadzonych przez firmę Crown wyczerpujących analiz, koncentrujących się na najmniejszych detalach poszczególnych czynności – chodzenia, pobierania towarów, załadunku, etykietowania, liczenia, pakowania, przewożenia, porządkowania i czynności administracyjnych. Kompletacja zamówień może stanowić bardziej zróżnicowane i wymagające zadanie niż jakakolwiek inna praca wykonywana w magazynie.
 
100% wydajności w każdym procesie kompletacji zamówień
Analizy procesu kompletacji zamówień wykazały, że nawet 90 procent składających się na niego typowych czynności jest wykonywanych poza wózkiem. Dlatego właśnie firma Crown skoncentrowała swoją uwagę na wielu rozwiązaniach pozwalających zredukować i uprościć ruchy operatora niezbędne podczas pracy, która odbywa się poza wózkiem, ale z jego wykorzystaniem.
 
Inteligentny układ hamulcowy e-GEN®
Inteligentny układ hamulcowy e-GEN®, wykorzystujący moc silnika prądu zmiennego, zastąpił tradycyjne hamulce cierne wymagające częstej konserwacji. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność regulacji, zapobiega nadwyrężaniu i zużywaniu się układu oraz zapewnia niezawodne, spójne hamowanie podczas całego okresu użytkowania wózka.
 
Płynne przyśpieszenie nawet do 12,5 km/h
Oprócz solidnej, wytrzymałej konstrukcji od tych wózków można oczekiwać również lepszych osiągów. Modele z serii GPC 3000 przyśpieszają do pełnej prędkości szybciej i płynniej niż inne wózki z tej klasy. Wydajne silniki prądu zmiennego umożliwiają szybsze osiągnięcie prędkości 12,5 km/h.
 
System sterowania Access 1 2 3
Większa wydajność i lepsze parametry pracy przy niższym zużyciu energii. W serii GPC 3000 inżynierowie z firmy Crown zdołali sprostać temu wyzwaniu. Udało się to dzięki połączeniu wszechstronnego systemu sterowania Access 123® z wydajnymi silnikami prądu zmiennego, a następnie doprowadzeniu całości do perfekcji.
Oryginalny, wszechstronny system sterowania Access 123® firmy Crown zapewnia płynną i bezpieczną pracę wózka oraz przodujące w branży rozwiązania diagnostyczne. System ten bezustannie analizuje czynniki, które mogą mieć wpływ na wydajność i bezpieczeństwo, takie jak obciążenie, prędkość jazdy czy kąt skrętu i reaguje na zmieniające się warunki poprzez optymalizowanie parametrów pracy.
 
Komfort operatora
Elektryczny układ kierowniczy, wyprofilowane oparcie, miękka mata chroniąca kolana oraz w pełni amortyzowana płyta podłogowa to zaledwie niektóre z rozwiązań zastosowanych w serii GPC 3000, których zadaniem jest zmniejszanie zmęczenia operatora oraz utrzymanie bardzo wysokiej wydajności pracy przez całą zmianę.
 
Niska płyta podłogowa
Operatorzy bezustannie przechodzą z jednej strony wózka na drugą, pobierając i układając towary. Teraz, dzięki niskiej, równiej płycie podłogowej i wyprofilowanym powierzchniom czynność ta może być tak prosta jak chodzenie korytarzem.
 
Filozofia Crown
Jaka jest różnica pomiędzy pobieraniem towarów z wysokości 1 i 12 metrów? Dla inżynierów z firmy Crown – żadna. W serii GPC 3000 zastosowano tę samą filozofię konstrukcyjną, zapewniającą wydajność i niezawodność, co w nagradzanym wózku podnośnikowym do kompletacji zamówień – TSP 6000 z podnoszoną kabiną operatora.
 
Solidna konstrukcja
Solidna, godna zaufania konstrukcja modeli z serii GPC 3000 jest wynikiem rzeczywistych wymogów różnych zastosowań. Tak samo jak wszystkie produkty marki Crown, również te wózki zostały poddane wszechstronnym i drobiazgowym testom poszczególnych podzespołów oraz całych układów pojazdu – zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i magazynowych.
Naprawy i wymiany uszkodzonych osłon oraz znajdujących się za nimi podzespołów mogą stanowić znaczną część całkowitych kosztów posiadania wózka. Między innymi z tego właśnie powodu w modelach serii GPC 3000 użyto nawet o 200 kg więcej stali niż w konkurencyjnych wózkach tej klasy.
 
Podnośnik nożycowy
W modelu GPC 3055 zastosowano kilka ważnych rozwiązań przeznaczonych do zastosowań wymagających wysokiej wydajności. Wózek ten, zaprojektowany specjalnie z myślą o ciężkich, dużych produktach, umożliwia podniesienie dwóch palet. Każdej o wadze 1000 kg na wysokość 850 mm. Obniżenie lub podwyższenie wideł pozwala zminimalizować konieczność podnoszenia przez operatora oraz nachylania się, co w efekcie zmniejsza zmęczenie i sprzyja stałemu tempu pracy przez całą zmianę. Gdy ładunek znajduje się na wygodnej wysokości, minimalizuje się ryzyko uszkodzeń na skutek upuszczenia towarów lub palety.
 
Podnoszone widły
Model GPC 3045 wyróżnia się ergonomią, wózek ten przeznaczony do obsługi pojedynczych palet, umożliwia podniesienie ładunku o wadze 1200 kg na wysokość 960 mm przy zachowaniu doskonałej zwrotności. Szybkość i łatwość ustawiania wideł na optymalnej wysokości pozwalają zwiększyć wydajność oraz zminimalizować ryzyko uszkodzenia towarów.
 
Funkcja Pick Position Control™
Umożliwia piesze prowadzenie pomiędzy kolejnymi miejscami pobierania towarów, eliminując w ten sposób wykonywanie dodatkowych ruchów oraz opóźnienia wynikające z konieczności wchodzenia na podest operatora i schodzenia z niego. W tym trybie przyśpieszenie i prędkość jazdy są zredukowane i idealnie dostosowane do szybkości poruszania się operatora.
 
Podnoszony podest
Wśród wózków serii GPC 3000 dostępna jest również opcjonalna konfiguracja z podnoszonym podestem operatora, który umożliwia sięganie produktów z drugiego poziomu. Stabilny podest można podnosić na wysokość do 950 mm. Wyściełane oparcie stanowi wygodny punkt podparcia zapewniający dodatkową stabilność podczas pobierania towarów. To opcjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o zastosowaniach wymagających częstego sięgania z drugiego poziomu.
 
Składany stopień
Opcjonalny, składany stopień stanowi praktyczny i ekonomiczny sposób na zwiększenie zasięgu operatora. Jest on wyposażony w blokadę bezpieczeństwa i posiada szeroką, antypoślizgową powierzchnię, zapewniającą stabilność obu stóp. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi uchwyt umieszczony w oparciu wózka. Stopień umożliwia szybsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze sięganie trudno dostępnych towarów bez konieczności wspinania się na regały lub stawiania na innych produktach.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji