NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Kompaktowe wózki CROWN ES/ET 4000

CROWN_ES_ET4000-PL_Broszura-02_13-43
CROWN_ES_ET4000-PL_Broszura-02_13-186
CROWN_ES_ET4000-PL_Broszura-02_13-248
stacker-freezer-conditioning
et4000-transport-initial-lift-application
es-emea-on-board-charger
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Ręcznego prowadzeniaTak
Z podestem dla operatoraTak
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]2600

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48

Kontakt handlowy
Informacja Handlowa 801 332 629; Serwis 22 417 0 212 E-mail: info@wdx.pl
www.wdx.pl
office@wdx.pl
W firmie Crown bezpieczeństwo i wydajność są wbudowane w projekt każdego wózka. To pełna linia łatwych w obsłudze wózków, która oferuje wyjątkową zwrotność i elastyczność zastosowań. Nasze modele wózków mają dużą moc podnoszenia i są doskonałym narzędziem do układania towarów oraz transportu poziomego w wielu branżach.
 
Wózki podnośnikowe firmy Crown zostały stworzone specjalnie do surowych, trudnych i dalekich od doskonałości warunków, występujących przy typowych zastosowaniach. Mają być solidne, precyzyjne i dysponować odpowiednią mocą. Sprawdź je, a przekonasz się, że oferują solidną wydajność, uproszczoną obsługę, znakomitą zwrotność i sterowność. Wózki te, zaprojektowane i testowane pod kątem pracy w najtrudniejszych warunkach, potwierdzają, że niewielkie wymiary nie muszą oznaczać małej wytrzymałości.
 
Wytrzymały i wydajny wózek podnośnikowy
W laboratorium testowym każdy wózek podnośnikowy może podnosić i opuszczać ładunki lub pracować z prędkością znamionową. Jednak liczy się jego wydajność w konkretnym zastosowaniu. W rzeczywistości operatorzy poruszają się w ciasnych przestrzeniach i przemieszczają ładunki odbiegające od ideału. Niektórzy są słabiej wykwalifikowani, a ich pracę często utrudniają rampy, krzywe podłogi i nierówne nawierzchnie. Kompaktowe, wydajne wózki podnośnikowe – model ES 4000 obsługiwany przez operatora pieszego oraz ET 4000 z operatorem jeżdżącym – stanowią szybką i ekonomiczną odpowiedź na wszystkie te wyzwania.
 
Kompaktowe modele z serii ES 4000 i ET 4000 to tytani produktywności. Dzięki rozwiązaniom zapewniającym trwałość i moc dowodzą swej wartości wyjątkowo długim czasem eksploatacji.
 
Niezawodne źródło mocy
Wewnątrz wózka tkwi niezawodne źródło mocy – silnik prądu zmiennego firmy Crown – żeliwna skrzynia biegów i wytrzymałe koła samonastawne. Nasz unikalny układ hamulcowy e-GEN® pozwala zmniejszyć koszty, praktycznie eliminując konieczność konserwacji hamulców, a jednocześnie zapewnia niezmienną skuteczność hamowania przez cały okres użytkowania pojazdu. Ponadto, 3-kilowatowy układ hydrauliczny – najcichszy, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy – umożliwia szybsze podnoszenie i opuszczanie ładunków.
 
Układ hamulcowy e-GEN
Skonstruowany przez firmę Crown silnik prądu zmiennego i żeliwna skrzynia biegów wytrzymują duże obciążenia. Układ hamulcowy e-GEN® wykorzystuje moment obrotowy silnika do zatrzymania wózka bez używania hamulców ściernych i działa skutecznie nawet na pochyłościach. Wszystkie modele można wyposażyć w opcjonalny układ kierowniczy ze wspomaganiem elektronicznym.
 
Elektronicznie sterowany układ hydrauliczny
Elektronicznie sterowany układ hydrauliczny o działaniu proporcjonalnym umożliwia szybkie podnoszenie i opuszczanie oraz precyzyjne pozycjonowanie ładunków.
 
System sterowania Access 1 2 3®
Opracowany przez firmę Crown system sterowania Access 1 2 3® obejmuje bezpieczny dostęp chroniony kodem PIN, informacje o stanie wózka oraz pełną, wbudowaną diagnostykę, usprawniającą serwisowanie i zmniejszającą awaryjność.
 
Dyszel sterujący
Przegubowe połączenie dyszla sterującego ze stali lanej, wyprofilowane stalowe ramię oraz odlewany aluminiowy uchwyt są przygotowane na bardzo intensywne użytkowanie. Funkcja obejścia hamowania w uchwycie X10® pozwala na manewrowanie w ciasnych miejscach z prawie pionowo ustawionym dyszlem.
 
Precyzyjne sterowanie
Precyzyjne sterowanie upraszcza obsługę palet, niezależnie od tego, czy wózek jest typu prowadzonego, czy z operatorem jeżdżącym. Wyróżniona nagrodami dźwignia X10 Handle® oraz płynnie działające funkcje podnoszenia proporcjonalnego oraz funkcje jezdne zapewniają niezwykle precyzyjne sterowanie podczas ustawiania ładunków. Nasza opatentowana funkcja obejścia hamowania umożliwia manewrowanie wózkiem w ograniczonej przestrzeni, z dyszlem ustawionym w prawie pionowej pozycji.
 
Ograniczniki boczne
Umożliwiające szybkie wyjście ograniczniki boczne łatwo się podnoszą, aby operator miał możliwość sprawnego wyjścia z boku wózka w ciasnych miejscach. Wózki ze sterowaniem mechanicznym automatycznie przestają podnosić ładunek na wysokości 1,8 metra, jeżeli ograniczniki boczne nie są całkowicie opuszczone.
 
Funkcje sterowania
Funkcje sterowania poprawiające wydajność pozwalają zwiększyć pewność i produktywność operatorów. Dzięki proporcjonalnemu układowi podnoszenia i opuszczania widły można ustawić z dokładnością do milimetrów, redukując ryzyko szkód lub obrażeń na skutek niewłaściwego ich wypozycjonowania. Wózki wyposażone w układ kierowniczy ze wspomaganiem umożliwiają podnoszenie i jazdę, gdy ograniczniki boczne znajdują się w pozycji szybkiego wyjścia, z pominięciem granicy podnoszenia na 1,8 metra i konieczności obniżania ograniczników bocznych.
 
Wstępne unoszenie
Wstępne unoszenie zapewnia wyższy prześwit nad podłożem oraz większy udźwig, zapewniając lepszą wydajność i skuteczność podczas pracy na rampach, pochyłościach i nierównym podłożu.
 
Składany podest FlexRide™
Składany podest FlexRide™ usprawnia manewrowanie w niewielkich przestrzeniach i pozwala zyskać więcej miejsca podczas prac pieszych. Składany podest FlexRide z zawieszeniem niewymagającym regulacji przez cały okres eksploatacji, zapewnia wygodę pracy i trwałość.
 
Solidna konstrukcja masztu
Podstawą mocnej konstrukcji jest solidny maszt z belek dwuteowych, podwozie z 8-milimetrowej wzmocnionej blachy stalowej, stalowe pokrywy zewnętrzne o grubości 3 milimetrów oraz odlewany aluminiowy uchwyt sterujący. Modele dla operatora jeżdżącego wyposażono w niewymagające regulacji zawieszenie podestu i ograniczniki boczne o średnicy 50 milimetrów, chroniące nawet przed mocnymi uderzeniami. Zagnieżdżone szyny dwuteowe oraz grube stalowe poprzecznice i wieńce tworzą wytrzymały i stabilny maszt o dużym udźwigu.
 
Podwojenie produktywności i wydajności
W modelach ze wstępnym unoszeniem można bezpiecznie transportować palety ustawione jedna na drugiej, a tym samym podwoić wydajność. Układanie palet jedna na drugiej zapewnia oszczędność miejsca i mniejsze koszty. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tego skorzystać…
Podczas podnoszenia dwóch palet widły i ramiona załadowcze mogą udźwignąć ładunek, którego masa jest równa udźwigowi nominalnemu, przy dowolnym proporcjonalnym podziale tego ładunku.
 
Mechanizm wysuwania baterii trakcyjnej
Opcjonalny mechanizm wysuwania baterii trakcyjnej umożliwia zastosowanie mniejszej baterii trakcyjnej i prostownika, co pozwala obniżyć koszty i zyskać dodatkową przestrzeń roboczą w ciasnych przestrzeniach.
 
InfoLink®
Opcjonalny system zarządzania flotą i operatorami InfoLink® gwarantuje korzyści zarówno dla małych, jak i dużych zakładów. Dostarcza rzeczywistych i zapisanych wcześniej danych na temat wykorzystania wózków, uderzeń, uprawnień operatorów, historii serwisu i innych.
 
Rolki wjazdowe i zjazdowe
Opcjonalne rolki wjazdowe i zjazdowe palet w modelach ze wstępnym unoszeniem umożliwiają ramionom załadowczym przesunięcie się w poprzek spodnich desek palet nawet wtedy, gdy paleta jest pusta.
 
Bieżnikowane opony
Bieżnikowane opony gumowe zapewniają większą wydajność w pracach wymagających pokonywania pochyłych posadzek, mokrych nawierzchni i drenaży.
 
Przystosowanie do pracy w chłodniach
Zapewnia wydajność i ciągłość podczas pracy w chłodniach o temperaturze roboczej wynoszącej nawet –30°C.
 
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji