NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózki CROWN seria ESR 5200

WÓZEK_CROWN_ESR5200
WÓZEKI_CROWN_ESR5200_wydajność
WÓZEKI_CROWN_ESR5200_możliwości
CROWN
DostawcaWDX S.A.
MarkaCROWN
Udźwig [kg]2000
Wysokość podnoszenia [mm]13000
Szerokość korytarza roboczego [mm]1476
Wysokość [mm]2175
Szerokość [mm]1285
Długość [mm]1658
Promień skrętu [mm]1645

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48
www.wdx.pl
office@wdx.pl
Najlepszy wózek wysokiego składowania to taki, który transportuje produkty do zakładu i z niego – szybko, łatwo, bezpiecznie i oszczędnie. Firma Crown projektuje wózki wysokiego składowania, które spełniają te założenia. Rezultatem jest seria ESR 5200, obejmująca wózki wysięgnikowe precyzyjnie dostosowane do potrzeb użytkownika. Słynna z wyjątkowej trwałości, nie zawiedzie Cię. Co więcej, nasze wózki oferują funkcje i opcje umożliwiające ich dokładne dopasowanie do Twoich wymagań. To nazywamy „właściwym wyborem”.
 
Rewolucyjny projekt wózków z serii ESR 5200 zapewnia operatorowi wysoką przewagę wydajności. Przeanalizowaliśmy nasze najlepsze wózki wysokiego składowania, a następnie podnieśliśmy poprzeczkę poprawiając ergonomię, widoczność, elastyczność zastosowań oraz łatwość serwisowania. Niezależnie od tego czy operatorzy korzystają z modelu standardowego czy najlepszego z linii, modele klasy S będą pracować szybciej i z większą wygodą. Z ich pracą wiąże długa jazda. Wózki z serii ESR 5200 mogą pomóc operatorom robić to lepiej.
 
Niezrównana wydajność stanowi standard w przypadku serii Crown ESR 5200 – od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz ją osiągnąć. Dobierz wysokości podnoszenia, udźwigi, pakiety zwiększające osiągi i funkcje operatora najlepiej dopasowane do cyklu pracy. Skorzystaj z doskonałej ergonomii, widoczności, trwałości i sprawdzonych rozwiązań technicznych Crown, które wspomogą operatora i pozwolą utrzymać koszty eksploatacyjne na niskim poziomie.
 
Wszystkie wózki wysokiego składowania serii ESR 5200 zapewniają płynne i precyzyjne sterowanie funkcjami hydraulicznymi oraz pełny zakres funkcji standardowych i opcjonalnych w celu zwiększenia pewności i wydajności pracy operatorów w każdym zastosowaniu magazynowym.
 
Niezawodna moc
Zasiądź za sterami i poczuj różnicę w jeździe, manewrowaniu, podnoszeniu i zasięgu. Firma Crown projektuje wózki wysokiego składowania w taki sposób, aby zapewnić precyzyjny, płynny ruch w każdym kierunku, w którym wykonywana jest praca.
 
Zoptymalizowana prędkość pokonywania zakrętów
Inteligentny system OCS (Zoptymalizowanej Prędkości na Zakręcie, ang. Optimised Cornering Speed) firmy Crown zwiększy pewność i wydajność operatorów. Podczas pokonywania zakrętów system OCS rozpoznaje, czy operator wjeżdża w krzywą, czy też wyjeżdża z niej, analizując kąt koła sterującego, kierunek jazdy i ustawienie kierownicy. Następnie przeprowadza automatyczną regulację prędkości i przyspieszenia w celu zapewnienia maksymalnej bezpiecznej prędkości.
 
Większa wydajność na wysokościach
W celu zapewnienia precyzyjnej i wydajnej pracy na wysokościach wózki wysokiego składowania ESR 5260 i ESR 5280S są wyposażone w System wysokiego poziomu osiągów:
  • Zintegrowany wskaźnik wysokości i obciążenia stale monitoruje i wyświetla wysokość wideł oraz ciężar ładunku.
  • Inteligentna funkcja wyboru wysokości półki umożliwia programowanie wysokości półek oraz automatyczne zatrzymywanie.
  • Monitor udźwigów zaleca maksymalne wysokości odkładania i generuje ostrzeżenia o przeciążeniach.
  • Wskaźnik podnoszenia swobodnego ostrzega, gdy widły zostaną podniesione powyżej poziomu podnoszenia swobodnego, a ponadto może być zaprogramowany w celu zmniejszania prędkości jazdy.
  • Wspomaganie ustawiania nachylenia automatycznie ustawia widły na wstępnie zadany kąt w celu optymalizacji obsługi.
  • Dwie blokady podnoszenia z funkcją kasowania.
Model ESR 5280S zwiększa wydajność w zastosowaniach trudnych i wymagających dużej szybkości pracy dzięki funkcjonalnej kabinie operatora wyposażonej w ergonomiczny, technologicznie zaawansowany fotel i elementy sterujące o tych samych zaletach.
 
Model ESR 5280S nie ma sobie równych przy większych wysokościach i dłuższych cyklach, zapewniając operatorowi miejsce do bardziej sprawnej pracy i ruchu. Fotel i elementy sterowania poruszają się jednocześnie, co pozwala na zwiększenie wydajności i ogólnej widoczności przy wykonywaniu rożnych zadań.
 
Oryginalny fotel MoveSeat™
Oryginalne siedzenie z funkcją MoveSeat™ firmy Crown i wbudowanym zagłówkiem odchyla się, co znacznie zwiększa widoczność do góry przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążeń odcinka szyjnego i pleców. Podłokietnik, wyposażony w zintegrowane elementy sterowania, porusza się wraz z fotelem. Siedzenie MoveSeat, zaprojektowane pod kątem wyjątkowo intensywnych cykli pracy, jest szczególnie przydatne, gdy operator spędza znaczną ilość czasu na układaniu ładunków na wysokościach.
 
Nie zatrzymujsię
Oryginlny wszechstronny system sterowania Access 1 2 3R firmy Crown zapewnia bezpieczną, niezawodną i przodującą w branży pracę wózków podnośnikowych oraz diagnostykę. Firma oferuje najdłuższy czas użytkowania wózka dzięki technologii Access 1 2 3, która monitoruje i przekazuje rzeczywiste dane z głównych układów wózka podnośnikowego. Technicy serwisowi pracują szybko, bez potrzeby używania ręcznego urządzenia sterującego lub laptopa. Diagnostyczne kody zdarzeń i wbudowany woltomierz pomagają znaleźć przyczyny usterek. Technicy serwisowi unikają stosowania czasochłonnej i kosztownej metody prób i błędów podczas rozwiązywania problemów. Mogą nawet aktywować podejrzane części i sprawdzić ich działanie, a wszystko przy użyciu wyświetlacza.
 
Bezprzewodowy system zarządzania flotą i operatorami InfoLinkR jest dostępny jako opcja dla modeli serii ESR 5200. Ten zaawansowany system pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze przez przetwarzanie rzeczywistych i historycznych danych w zorganizowane, uszeregowane pod względem ważności, praktyczne informacje. Teraz możesz mieć pewność, że tylko autoryzowani operatorzy używają urządzeń oraz monitorować wszystkie zdarzenia dotyczące wózków widłowych. System InfoLink zapewnia również znaczne oszczędności administracyjne i serwisowe. Możesz użyć go w celu automatyzacji procesu inspekcji listy kontrolnej, wyeliminowania wydruków i uzyskania natychmiastowego dostępu do historii inspekcji. Co więcej, technicy mogą zdalnie analizować kody zdarzeń dla wózków, dzięki czemu są dobrze poinformowani i przygotowani do pracy.
 
Wózek jest wyposażony w mapy części pojazdu, zapewniające technikom serwisowym odpowiedzi na trzy pytania:
Jaki problem wystąpił?
Gdzie się znajduje?
Co powoduje?
Umożliwia to rozwiązanie większości probleóow bez schematów, skomplikowanych
rysunków połączeń czy też grubych podręczników obsługi technicznej. Dzięki temu technicy serwisowi zyskują bezcenne narzędzie wspomagające szybką naprawę wózka już za pierwszym razem.
 
System InfoPoint™ stanowi uzupełnienie diagnostyki Access 1 2 3 w celu zapewnienia szybszej, łatwiejszej i wyższej jakości obsługi.
WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji