NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Optymalizacja i dobór flot wózków widłowych

FWW_logo_siec
Log4.pl
DostawcaMALOG
MarkaLog4.pl
OrganizatorLog4.pl
Szkolenia otwarteTak
Max. ilość uczestników20

Kontakt w sprawie oferty

LOG4.PL
Szarych Szeregów 27/28
60-462 Poznań


Kontakt handlowy
Daria Kropidłowska Project Menadżer 512 20 44 66
https://log4.pl/zglosUdzial.html
daria@log4.pl
Optymalizacja, to słowo „klucz”, pozwalająca na odpowiednie dobranie sprzętu do potrzeb występujących w magazynie. Usługa wynajmu wózków widłowych, rozwija się niezwykle dynamicznie, niemal wszyscy dostawcy wózków widłowych, oferują sprzęt na tych zasadach, dla rynku jest to bardzo wygodne i pożądane. Korzystają przy tym z różnych sposobów na odpowiednie dobranie sprzętu, między innymi z własnych kalkulatorów, które są mniej lub bardziej przydatne.            
 
Dwóch naukowców z Politechniki Poznańskiej opracowało metody, które pozwalają na bardzo precyzyjny dobór floty wózków widłowych do określonych prac. Dwie z pozoru różne metody pozwolą na dobranie optymalnej jakościowo i ilościowo floty wózków widłowych wykorzystywanych w magazynie.
 
Dr hab. inż. Adam Redmer oraz dr hab. inż. Łukasz Wojciechowski, połączą wodę z ogniem,  czyli przedstawią jak w praktyce zastosować metody Make or Buy(MoB),  oraz Wielokryterialne  Wspomaganie  Decyzji(WWD), dla osiągnięcia najlepszego efektywnie doboru.
 
W części warsztatowej, odbywać się będzie praca w zespołach problemowych dotyczących analiz i rozwiązań sytuacyjnych. Analizowany będzie dobór wózków widłowych w określonym środowisku pracy: magazyn wysokiego składowania, magazyn kompletacyjny, plac składowy, środowisko mieszane – prace na placu składowym i w magazynie.
 
Szkolenie to okazja na zapoznanie się z nowatorskimi metodami doboru floty wózków widłowych, aby właściwie móc dobrać wielkość, rodzaj oraz formę użytkowania wózków widłowych. Nabyte umiejętności oceny i najlepszego efektywnie doboru potrzebnej floty, pozwolą na optymalizację potrzeb, właściwe zaplanowanie i zarządzanie flotą wózków widłowych.  Analiza studium przypadku jest doskonałym sposobem na ugruntowanie zdobytych umiejętności na konkretnym przykładzie.
 
Szkolenie, to nie tylko jednorazowy akt edukacyjny, przygotowana interaktywna platforma pozwoli na wymianę opinii i doświadczeń z przedstawicielami branży. Autorzy opracowanych metod szkolenia, będą dostępni jako konsultanci.
 
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia, potwierdzający nabyte umiejętności optymalizacji i doboru floty wózków widłowych poprzez stosowanie metod Make or Buy(MoB),  oraz Wielokryterialnego  Wspomagania  Decyzji(WWD)
 
Szkolenie przeznaczone jest dla tych wszystkich, którzy chcą nauczyć się nowych metod wielokryterialnego doboru wózków widłowych do konkretnych aplikacji. Osób, które zarządzają flotami wózków widłowych oraz dostarczają wózki widłowe klientom.

Oferta szczegółowa

Jesteś zainteresowany zgłoś udział: https://log4.pl/zglosUdzial.html 
Usługi informacji logistycznej o klientach firm - dostawców wyposażenia magazynu.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2019EMIL - 03-2019EMIL - 02-2019EMIL - 02-2019EMIL - 01-2019EMIL - 01-2019EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018Zobacz więcej publikacji