NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria Hawker Perfect Plus

Bateria Hawker Perfect Plus
Enersys Sp. z o.o.
DostawcaEnersys Sp. z o.o.
MarkaEnersys Sp. z o.o.
DostawcaEnerSys Sp. z o.o.
Ilość cykli ładowania [szt.]1500
Napięcie [V]48

Kontakt w sprawie oferty

Enersys Sp. z o.o.
Ul. Leszczyńska 73
43-301 Bielsko-Biała
+48 33 822 52 90
+48 33 822 52 07

Kontakt handlowy
Sprzedaż i marketing tel. 33 822 52 90
www.hawker.pl
marketing@pl.enersys.com

Baterie trakcyjne Hawker Perfect Plus zapewniają wysoki poziom energii i niezawodność w działaniu dla wszystkich pojazdów stosowanych w przemyśle, od małych urządzeń wymagających baterii o niskich pojemnościach po urządzenia wykorzystywane w ciężkiej pracy w trybie wielozmianowym. Nowa generacja ogniw Perfect, zastosowanych w Hawker Perfect Plus są bardziej wydajne w oddawaniu energii, co zostało osiągnięte dzięki użyciu najnowszych komponentów do produkcji płyt dodatnich. Wielkość płyt negatywnych jak i pozytywnych, została zoptymalizowana w stosunku do powierzchni jakie zawierają obudowy.

W bateriach Hawker Perfect Plus poprawiono również proces ładowania płyt pozytywnych, co przyczynia się do eliminacji negatywnego wpływu na siebie rozdziału temperatur i elektrolitu w czasie pełnego lub częściowego ładowania. Optymalizuje absorbcję energii przez elektrody pozytywne i negatywne, jednakowe obciążenie dla wszystkich elektrod. Zastosowany proces mieszania elektrolitu, skraca czas ładowania do 30% oraz oszczędność energii do 20%, w stosunku do konwencjonalnego ładowania.

Wszystkie te osiągnięcia techniczne pozwoliły zwiększyć możliwości magazynowania energii, przy jednoczesnym zachowaniu tych samych wymiarów.

Gama Hawker Perfect Plus plasuje się na najwyższym miejscu w zakresie technologii posiadając bardzo wysoką wydajność. Osiągnięcia te są zgodne z jednolitymi standardami europejskimi DIN i BS (Standard Brytyjski). Gama ta spełnia kryteria standardów DIN/EN 60254 i IEC 254-2. We wszystkich ogniwach Perfect Plus stosowane są płyty pancerne w technologii zaworu odprowadzającego gazy ładowania PzS. Elektrody dodatnie zbudowane są z płyt pancernych (rurkowych), elektrody ujemne zaś z płyt kratkowanych pastowanych. Separatory maja strukturę mikroporowatą. Obudowa ogniwa stanowi szczelną konstrukcję wykonaną z odpornego na temperatury i uderzenia polipropylenu.

EnerSys Inc. to światowy lider w produkcji akumulatorów trakcyjnych i stacjonarnych. Stosowane najnowocześniejsze technologie wytwarzania ogniw akumulatorów plasuje firmę w czołówce najczystszych ekologicznie zakładów branży akumulatorowej na świecie. Fabryka akumulatorów jest obecna w Bielsku-Białej już od 1922 roku.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji