NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Magazyn Narzędzi.net

magazyn_narzedzi_grafika
SoftwareStudio Sp. z o.o.
DostawcaSoftwareStudio Sp. z o.o.
MarkaSoftwareStudio Sp. z o.o.
DostawcaSoftwareStudio Sp. z o.o.

Kontakt w sprawie oferty

Program Magazyn Narzędzi.net jest to oprogramowanie przeznaczone do komputerowego wspomagania zarządzania wypożyczalnią narzędzi, prowadzoną wewnątrz firmy lub dla klientów zewnętrznych. Program umożliwia ewidencję narzędzi, użytkownik może określić ich atrybuty oraz definiując ich dowolny podział zarówno ze względu na grupy, lokalizację w magazynie. Ewdencjonowalne narzędia mogą być między innymi przypisanie osobom odpowiedzialnym za ich nadzór, lub osobom użytkujących ich w sposób regularny lub cykliczny.

Część nadzorująca pozwala kontrolować wszelkie formy sprawdzania narzędzi oraz generować automatyczne raporty przypominające o poszczególnych elementach nadzoru jak również umożliwia automatyczne generowanie protokołu, który można edytować i wydrukować.

Wypożyczanie narzędzi przez pracowników

Dzięki zastosowaniu programu Magazyn Narzędzi.net możliwe jest obliczenie wartości nardzędzi będacych na stanie magazynu wypożyczalnie. Program w dynamiczny sposób aktualizuje informacje o stanie wypożyczalni, jak i o pracownikach wypożyczających dane narzędzie lub urządzenie.

Zwroty narzędzi przez pracowników

Narzędzia, które znajdują się na wypożyczeniu u pracownika użytkownik programu może przyjąć do magazynu narzędzi na podstawie dokumentu zwrotu wypełniając formularz. Zwrócone mogą być tylko narzędzia, które wcześniej zostały wypożyczone.

Kartoteka narzędzi

Kartoteka umożliwia definiowanie kartotek urządzeń i narzędzi wykorzystywanych w programie - w dokumentach wypożyczeń, przychodu i rozchodu narzędzi.

Identyfikacja narzędzi

Identyfikator może być dodawany ręcznie przez użytkownika lub automatycznie przez program. Zakres funkcjonalny kartoteki narzędzi może być dostosowany do zakresu kompetencji użytkownika w zalezności od stanowiska pracy lub działu.

Ogólnodostepna wersja demonstracyjna dostępna jest pod adresem - http://demo.softwarestudio.com.pl/

Siłą spółki SoftwareStudio są ludzie – to dzięki nim firma utrzymuje się na rynku i zdobywa nowe obszary. Podejmując dużo wyzwań nasi pracownicy poszerzają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności podczas realizacji celów w codziennej pracy. Pracują z nami ambitni ludzie, którzy konsekwentnie osiągają doskonałe rezultaty. ASP.NET to jedna z najpopularniejszych obecnie technologii tworzenia dynamicznych witryn WWW i aplikacji internetowych, dlatego od kilku lat korzystamy z tej technologii i oferujemy naszym klientom rozwiązania informatyczne oparte o rozwiązania Microsoft. Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla firm, tworzeniem oprogramowania oraz świadczeniem usług w zakresie szkoleń i wdrożeń systemów klasy ERP, CRM, CMMS czy WMS.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji