NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Pojemniki do handlu i e-commerce

Pojemnik oszczędzający powierzchnię do dostarczania żywności do domu klienta
Pojemnik Nesco oszczędzający powierzchnię
Pojemniki e-commerce na wózku Dollyfix
Pojemnik do dostarczania żywności do domu klienta
GEORG UTZ
DostawcaGeorg Utz Sp. z o.o.
MarkaGEORG UTZ
MateriałPolipropylen
Objętość [l]40
Waga [kg]1,9

Kontakt w sprawie oferty

Georg Utz Sp. z o.o.
ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
+48 71 3167760
+48 71 3167761
www.utzgroup.com
info.pl@utzgroup.com

Przykładem rozwiązania przeznaczonego do dystrybucji zamówień internetowych i dostaw artykułów spożywczych do domu klienta są plastikowe pojemniki ażurowe firmy Georg Utz. Są one efektem wieloletniego doświadczenia firmy zdobytego m.in. we współpracy z sieciami handlu detalicznego oraz branżą e-commerce w Wielkiej Brytanii, gdzie system dostaw artykułów spożywczych do domu klienta oraz w systemie click and collect (odbiór w sklepie) osiągają największe wolumeny.

Wśród najważniejszych zalet tego plastikowego pojemnika obrotowego o wymiarach 600x400x355 mm są bezpieczeństwo, funkcjonalność   i oszczędność miejsca. Reklamówki z artykułami spożywczymi umieszcza się w pojemniku na specjalnych zaczepach, co gwarantuje bezpieczeństwo przewożonej żywności.

Wypełnione pojemniki można składować w stosie jeden na drugim, a puste, po obróceniu o 180o ograniczają powierzchnię załadunkową nawet o 85 %. Zastosowanie dodatkowo etykiet z kodami kreskowymi, umożliwi      

zarządzanie systemem dystrybucji i pełną kontrolę obiegu pojemników. Produkt ten jest kompatybilny z wózkiem Dollyfix, przeznaczonym do transportu pojemników w magazynie sklepu  jako ręczny system komisjonowania. Dodatkowo, wózki można ze sobą łączyć i elastycznie dopasowywać ich ilość do wielkości zamówienia.

Kolejnym rozwiązaniem oferowanym przez firmę Utz sieciom handlowym i wyspecjalizowanym przedsiębiorstwom dostarczających jedzenie do domów są pojemniki Nesco. Produkt o profilu trapezowym można składować w stosie za pomocą pokrywy albo rozłożonych pałąków. Po rozładunku natomiast i złożeniu pałąków lub pokrywy, wkłada się jeden w drugi i dzięki temu redukuje pierwotną objętość.

Rozwiązania te są z powodzeniem stosowane w krajach Europy Zachodniej, m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji czy w Niemczech, gdzie handel e-commerce jest najbardziej rozwiniętym rynkiem. Warto więc brać przykład z tych rynków i wykorzystywać sprawdzone i pewne standardy, które zagwarantują dostarczenie towaru w stanie niepodważalnej jakości.

Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947 r.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów dla logistyki i magazynowania, m.in.: pojemniki do składowania w stosie, obrotowe, składane, izotermiczne, antyelektrostatyczne, czy opakowania na materiały niebezpieczne oraz palety i skrzyniopalety. Wykorzystuje dwa rodzaje technologii: pojemniki i palety są produkowane wtryskowo, natomiast wypraski - w procesie formowania próżniowego. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach realizowanych na indywidulane potrzeby klientów.

Produkty Utz mają zastosowanie w wielu dziedzinach gospodarki - przemyśle motoryzacyjnym, elektronicznym, spożywczym, farmaceutycznym, a także w dystrybucji i handlu oraz e-commerce. W portfolio obsługiwanych przez Georg Utz firm znajdują się m.in.: Bosch, Cadbury, Delphi, Opel, Philips, Polpharma, Poczta Polska, Viessmann czy Volkswagen.

Grupa Utz posiada osiem zakładów produkcyjnych w: Polsce, Szwajcarii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Meksyku oraz sieć przedstawicielstw na całym świecie. Polski zakład produkcyjny koncentruje się na obsłudze rynku polskiego, czeskiego i rosyjskiego. Spółka posiada certyfikaty: ISO 9001: 2015.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji