NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe MRK STANDARD

Regały MRK
WDX
DostawcaWDX S.A.
MarkaWDX
Szerokość modułu [mm]2870
Głębokość modułu [mm]1250
Wysokość modułu [mm]1700
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48
www.wdx.pl
office@wdx.pl

Regały MRK przeznaczone są do składowania towarów o różnych rozmiarach, na paletach lub luzem. Zapewniają bezpośredni dostęp do każdej składowanej jednostki. Szeroki asortyment akcesoriów i wyposażenia w postaci belek poprzecznych, wypełnień półkowych miejsc zdawczo-odbiorczych i innych, pozwala na elastyczność sposobu składowania towaru i bezpieczeństwo obsługi.

Modułowa budowa systemu MRK sprawia, że regały mogą zostać dostosowane do ładunków o różnorodnych wymiarach i masie. W trakcie projektu zawsze z uwzględnia się parametry jednostek ładunkowych, przewisy oraz typu obsługujących je wózków widłowych. Wszystkie te czynniki wpływają na dobór rodzaju słupa i belki jak również korytarza roboczego.

ZASTOSOWANIE

Regały paletowe MRK to najbardziej popularny i najszerzej stosowany system składowania ciężkich ładunków. Regały rzędowe MRK dedykowane są do magazynów gdzie jest bardzo duża liczba indeksów o małej ilości np. centra dystrybucyjne. W takich regałach każde miejsce paletowe może być odrębnym indeksem.

Specjalne rozwiązania zastosowane w regale rzędowym umożliwiają składowanie w zasadzie dowolnych towarów począwszy od standardowych palet euro, poprzez metalowe pojemniki, a skończywszy na nietypowych opakowaniach jak np. beczki.

ZALETY:

  • Zapewniają bezpośredni dostęp do każdej palety.
  • Uniwersalność – przeznaczone są do składowania towarów o różnych ciężarach i rozmiarach, spakowanych na paletach lub luzem.
  • Modułowa konstrukcja pozwala na rozbudowę systemu w późniejszym okresie.
  • Pozwalają na szybką kontrole stanu magazynowego.
  • Łatwe w montażu i demontażu dzięki zastosowanym połączeniom śrubowym.

REGAŁY WDX

Firma WDX to lider w produkcji systemów składowania w Polsce - wykonaliśmy ponad 10 000 instalacji regałów magazynowych, w wyniku których powstało 8 000 000 miejsc paletowych. Regały WDX wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Zgierzu wg projektu i technologii francuskiego potentata branżowego Feralco. Produkt ten wyróżnia się wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, a także zwiększoną trwałością powłoki lakierniczej. Modułowa konstrukcja i możliwość dostosowania rozwiązań do konkretnych potrzeb - to tylko niektóre z zalet sprawiających, że regały WDX są tak chętnie wybierane w magazynach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze optymalnego systemu składowania, a zespół projektowy wykona bezpłatny projekt aranżacji magazynu.

Wykonaliśmy ponad 10 000 instalacji regałów magazynowych, w wyniku których powstało 8 000 000 miejsc paletowych. Wyprodukowaliśmy ponad 40 kilometrów systemów przenośników.
Dostarczone przez WDX S.A. wózki widłowe pracują na potrzeby 3400 przedsiębiorstw. Systematycznie serwisujemy ponad 4000 wózków.
 
Nasze marki:
  • Crown - wózki magazynowe segmentu premium,
  • Doosan - wózki czołowe elektryczne i spalinowe,
  • Combilift - wielokierunkowe wózki widłowe do dłużyc oraz specjalnych zastosowań.
WDX S.A. jest spółką publiczną notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym. Firma posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów transportu bliskiego w Zgierzu o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018EMIL - 05-2018EMIL - 05-2018EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018Zobacz więcej publikacji