NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe MRK STANDARD

Regały MRK
WDX
DostawcaWDX S.A.
MarkaWDX
Szerokość modułu [mm]2870
Głębokość modułu [mm]1250
Wysokość modułu [mm]1700
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600

Kontakt w sprawie oferty

WDX S.A.
ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa
+48 22 417 0 200
+48 22 853 17 48
www.wdx.pl
office@wdx.pl

Regały MRK przeznaczone są do składowania towarów o różnych rozmiarach, na paletach lub luzem. Zapewniają bezpośredni dostęp do każdej składowanej jednostki. Szeroki asortyment akcesoriów i wyposażenia w postaci belek poprzecznych, wypełnień półkowych miejsc zdawczo-odbiorczych i innych, pozwala na elastyczność sposobu składowania towaru i bezpieczeństwo obsługi.

Modułowa budowa systemu MRK sprawia, że regały mogą zostać dostosowane do ładunków o różnorodnych wymiarach i masie. W trakcie projektu zawsze z uwzględnia się parametry jednostek ładunkowych, przewisy oraz typu obsługujących je wózków widłowych. Wszystkie te czynniki wpływają na dobór rodzaju słupa i belki jak również korytarza roboczego.

ZASTOSOWANIE

Regały paletowe MRK to najbardziej popularny i najszerzej stosowany system składowania ciężkich ładunków. Regały rzędowe MRK dedykowane są do magazynów gdzie jest bardzo duża liczba indeksów o małej ilości np. centra dystrybucyjne. W takich regałach każde miejsce paletowe może być odrębnym indeksem.

Specjalne rozwiązania zastosowane w regale rzędowym umożliwiają składowanie w zasadzie dowolnych towarów począwszy od standardowych palet euro, poprzez metalowe pojemniki, a skończywszy na nietypowych opakowaniach jak np. beczki.

ZALETY:

  • Zapewniają bezpośredni dostęp do każdej palety.
  • Uniwersalność – przeznaczone są do składowania towarów o różnych ciężarach i rozmiarach, spakowanych na paletach lub luzem.
  • Modułowa konstrukcja pozwala na rozbudowę systemu w późniejszym okresie.
  • Pozwalają na szybką kontrole stanu magazynowego.
  • Łatwe w montażu i demontażu dzięki zastosowanym połączeniom śrubowym.

REGAŁY WDX

Firma WDX to lider w produkcji systemów składowania w Polsce - wykonaliśmy ponad 10 000 instalacji regałów magazynowych, w wyniku których powstało 8 000 000 miejsc paletowych. Regały WDX wytwarzane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Zgierzu wg projektu i technologii francuskiego potentata branżowego Feralco. Produkt ten wyróżnia się wysokim współczynnikiem bezpieczeństwa, a także zwiększoną trwałością powłoki lakierniczej. Modułowa konstrukcja i możliwość dostosowania rozwiązań do konkretnych potrzeb - to tylko niektóre z zalet sprawiających, że regały WDX są tak chętnie wybierane w magazynach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nasi specjaliści służą pomocą w wyborze optymalnego systemu składowania, a zespół projektowy wykona bezpłatny projekt aranżacji magazynu.

WDX S.A. zajmuje czołową pozycję wśród polskich dostawców wózków widłowych. Oferujemy pełną gamę produktów Crown, Doosan i Combilift, a także wynajem oraz serwis wszystkich marek wózków widłowych. Dzięki temu otrzymacie Państwo wózki najwyższej jakości oraz gwarancję, że dzięki współpracy z naszymi doradcami przy wyborze wózków magazynowych unikniecie Państwo wielu problemów i kosztów.

Nasz eSklep wozki.wdx.pl pozwoli Państwu sprawdzić dostępność nowych i używanych wózków widłowych oraz zapoznać się z ofertą serwisu. Ponad 300 wózków widłowych jest dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko- i długoterminowego. Serdecznie zapraszamy.

WDX S.A. jest spółką z ponad 25-letnim doświadczeniem w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań z zakresu wyposażenia magazynów, składowania i projektowania systemów logistycznych w transporcie wewnętrznym.
Inwestycja w magazyn opiera się na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej jego przestrzeni. Dlatego zawsze doradzamy klientom współpracę już na etapie projektowania powierzchni magazynowych. Współpraca z naszymi specjalistami w zakresie regałów czy przenośników magazynowych pozwala uniknąć wielu problemów, kosztów oraz daje możliwość maksymalnej optymalizacji rozwiązań. WDX S.A. posiada własne biuro projektowe i nowoczesny zakład produkcyjny systemów składowania i transportu bliskiego o powierzchni 20 503 m2 i mocach produkcyjnych wynoszących 30 000 ton stali rocznie.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji