NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózki kompletacyjne

Wózki kompletacyjne
WANZL
DostawcaWanzl Sp. z o.o.
MarkaWANZL
Długość całkowita [mm]1517
Wysokość [mm]1645
Szerokość [mm]654
Nośność [kg]100

Kontakt w sprawie oferty

Wanzl Sp. z o.o.
ul. Mszczonowska 69
Tel. +48 22 739 50 00

Kontakt handlowy
Dział handlowy Tel. +48 22 739 50 00
www.wanzl.pl
wanzl@wanzl.pl

Proces kompletacji towaru w magazynach sklepów internetowych to jedno z trudniejszych zadań w łańcuchu logistycznym. Wymaga dokładności przy jednoczesnym zapewnieniu dużej wydajności pracy. Rozwiązania Wanzl efektywnie wspierają personel w kompletacji towaru, zmniejszając ilość popełnianych błędów do minimum. Oferujemy lekkie i wytrzymałe wózki z napędem i bogatym osprzętem.

Wózki do prac kompletacyjnych: - otwarte lub częściowo zamknięte - o różnych gabarytach i nośności do 500 kg - samojezdne: z piątym kółkiem i napędem elektrycznym - z bogatym osprzętem tj. półki, kratki działowe, tablice z klipsem, składane drabinki, wygodne uchwyty, sprzęt peryferyjny typu wyświetlacz LCD, skaner, drukarka, skrzynka akumulatorowa - na pojemniki z tworzywa sztucznego w standardzie euro - kompatybilne z systemami „pick-by-voice”, „pick-by-light”, „pick-by-frame” - z dyszlem - wózki kompletacyjne oraz transportery paletowe Wanzl, mogą również być, wykorzystywane jako wagoniki do pociągów logistycznych. Idealne rozwiązanie do zasilania w komponenty oraz podzespoły, poszczególnych gniazd produkcyjnych.

Firma Wanzl, to międzynarodowe przedsiębiorstwo, które od ponad 60 lat, a w Polsce od roku 1995 wyposaża magazyny i zakłady produkcyjne. Rozwiązania Wanzl efektywnie wspierają procesy logistyki wewnątrzzakładowej. Cenione są za dużą wytrzymałość, doskonałe kółka Wanzl, długowieczność. W ofercie firmy znajdują się urządzenia do transportu, kompletacji, magazynowania i przeładunku.

Transportowanie
Kontenery mobilne otwarte lub zamknięte z pasami napinającymi, półkami drucianymi, składane, dostosowane do załadunku np. wózkiem widłowym i inne.

Kompletacja
Wózki do kompletacji zamówień. Różne wymiary, bogate wyposażenie, piąte kółko wspomagające prowadzenie załadowanego wózka, napęd elektryczny, współpraca z systemami „pick by voice”, „pick by light”, okablowanie do osprzętu peryferyjnego: skanera, drukarki, napęd elektryczny.

Magazynowanie
Nadstawki na palety, kontenery paletowe, kosze druciane, uchwyty do palet.

Przeładunek
Wózki platformowe, transportowe, wózki do przewozu palet, mobilne biura MultiDesk.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji