NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Od projektu do wykonania- rozwiązania z zakresu składowania i obsługi materiałów

Od projektu do wykonania- rozwiązania z zakresu składowania i obsługi materiałów
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
LogistykaTAK
MagazynowanieTAK
Procesy transportuTAK
Przepływ towarówTAK

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stowpolska.pl
info.stow.pl@stow-group.com

Skupienie uwagi na problemach magazynowych klienta odróżnia firmę STOW od innych producentów systemów regałowych. Nasze rozwiązania są stosowane zarówno w produkowanych na skalę masową standardowych rozwiązaniach, jak również w zindywidualizowanych produktach. Przedstawiciele firmy STOW dysponują olbrzymią wiedzą techniczną, co pozwala im zapewnić odpowiedni rezultat. W zakresie oceny alternatywnych rozwiązań przedstawiciele naszej firmy są również wspierani przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów z danego oddziału oraz z firmy macierzystej.

Jako nieustannie rozwijająca się organizacja przeprowadzamy regularne seminaria szkoleniowe z zakresu nowych technologii i ich zastosowań, aby zapewnić ciągłą aktualizację naszych rozwiązań technologicznych, umiejętności praktycznych oraz sprzedaży. Obliczenia konstrukcyjne przeprowadzamy z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania. Do przeprowadzenia obliczeń zapewniających bezpieczne wskaźniki nośności konieczne są specjalistyczne umiejętności i doświadczenie.

Nasz dział badań i rozwoju przez cały czas poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie składowania. Firma STOW intensywnie inwestuje w rozwój w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Stosowane procedury kontroli jakości są w pełni zautomatyzowane i wykorzystują najnowsze technologie.

 

STOW Polska Sp. z o.o. jest częścią Grupy STOW, która wchodzi w skład notowanej na szwajcarskiej giełdzie grupy Kardex AG/Kardex Remstar International Group. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Produkty firmy powstają w trzech w pełni zautomatyzowanych zakładach, w przyzakładowych pracowniach projektowo-badawczych produkty STOW są cały czas unowocześniane. Oferowane systemy i rozwiązania znajdują nabywców na rynkach Europy, Azji, USA oraz Australii.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017EMIL - 08-2017EMIL - 08-2017EMIL - 07-2017EMIL - 07-2017Zobacz więcej publikacji