NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Od projektu do wykonania- rozwiązania z zakresu składowania i obsługi materiałów

Od projektu do wykonania- rozwiązania z zakresu składowania i obsługi materiałów
STOW

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Przemysław Gintrowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Skupienie uwagi na problemach magazynowych klienta odróżnia firmę STOW od innych producentów systemów regałowych. Nasze rozwiązania są stosowane zarówno w produkowanych na skalę masową standardowych rozwiązaniach, jak również w zindywidualizowanych produktach. Przedstawiciele firmy STOW dysponują olbrzymią wiedzą techniczną, co pozwala im zapewnić odpowiedni rezultat. W zakresie oceny alternatywnych rozwiązań przedstawiciele naszej firmy są również wspierani przez wysoko wykwalifikowanych inżynierów z danego oddziału oraz z firmy macierzystej.

Jako nieustannie rozwijająca się organizacja przeprowadzamy regularne seminaria szkoleniowe z zakresu nowych technologii i ich zastosowań, aby zapewnić ciągłą aktualizację naszych rozwiązań technologicznych, umiejętności praktycznych oraz sprzedaży. Obliczenia konstrukcyjne przeprowadzamy z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania. Do przeprowadzenia obliczeń zapewniających bezpieczne wskaźniki nośności konieczne są specjalistyczne umiejętności i doświadczenie.

Nasz dział badań i rozwoju przez cały czas poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie składowania. Firma STOW intensywnie inwestuje w rozwój w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Stosowane procedury kontroli jakości są w pełni zautomatyzowane i wykorzystują najnowsze technologie.

 

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji