NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Przenośniki mobilne

Przenośnik mobilny napędzany
Przenośnik mobilny grawitacyjny
Przenośnik mobilny napędzany
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Obciążenie [kg]do 150 kg na rolkę
Szerokość robocza [mm]312 - 1012 mm

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Przenośniki mobilne - Połączenie mobilności i trwałości

Przenośniki mobilne wyposażone są w wytrzymałe koła skrętne, dzięki czemu mogą być używane wszędzie tam, gdzie wymagana jest duża mobilność, a jednocześnie trwałość.

Łatwe przemieszczanie przenośnika pozwala na jego szybkie użycie na stanowisku pracy, gdzie akurat jest najbardziej potrzebny.

W zależności od rodzaju, wymiarów i wagi transportowanych ładunków proponujemy szeroki wybór modułów mobilnych wyposażonych w koła skrętne. 

Oferujemy następujące przenośniki mobilne:

  • napędzane wałem
  • napędzane elektrorolkami
  • grawitacyjne  
Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 04-2021EMIL - 04-2021EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021Zobacz więcej publikacji