NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wózki widłowe czołowe dla profesjonalistów

Wózki widłowe czołowe dla profesjonalistów
PROMAG
DostawcaPROMAG S.A.
MarkaPROMAG
Udźwig [kg]16000
Wysokość podnoszenia [mm]2700-4190

Kontakt w sprawie oferty

PROMAG S.A.
ul. Romana Maya 11
61-371 Poznań
+48 61 655 82 00
+48 61 655 82 03
www.promag.pl
promag@promag.pl

Wózki pod marką PROMAG-UN są efektem połączenia najnowszych technologii dostępnych w branży wózków widłowych z nowoczesnym designem. Są to uniwersalne i niezawodne rozwiązania.

Komfort jazdy
Wózki czołowe PROMAG-UN posiadają modułową budowę i dzięki oddzieleniu kabiny operatora od ramy wózka za pomocą układu wibroizolatorów drgania powstające podczas jazdy po nierównym terenie są zredukowane do minimum. Komfort pracy operatora gwarantuje też dogodne usytuowanie dźwigni sterujących, regulowany fotel operatora, duże i wygodne w użytkowaniu pedały oraz maszty triplex, które zapewniają doskonałą widoczność podczas jazdy.

Bezpieczeństwo pracy
W ostatnich latach duży nacisk położono na bezpieczeństwo pracy wózków widłowych z uwagi na wzrost wypadków w magazynach. Wózki PROMAG-UN wpisują się w ten trend poprzez inteligentny system bezpieczeństwa obejmujący urządzenia samoczynnej blokady masztu, system redukcji prędkości na zakrętach, urządzenia górnego ograniczenia masztu, urządzenia automatycznego wyrównywania wideł oraz system sterowania masztem w zależności od pochylenia.  

Oszczędność energii
Rozwiązania wózków PROMAG-UN nastawione są na wysoką oszczędność energii i kosztów eksploatacji poprzez wyposażenie ich w systemy odzysku i oszczędności energii.
Wózki PROMAG-UN posiadają energooszczędny system sterowania - sterowanie pracą silnika na biegu jałowym z rozróżnianiem zadań. Jest to olbrzymia innowacja, która wydłuża żywotność wózka widłowego, oszczędza paliwo i nakłady na konserwację oraz minimalizuje emisję szkodliwych gazów. Technologia ta, wskazująca kierunek rozwoju wózków widłowych, oznacza rewolucję dla wózków widłowych z silnikami spalinowymi. W przypadku konwencjonalnych wózków widłowych silnik pracuje w stanie roboczym bez przerwy z wysoką prędkością, co nie tylko obniża jego żywotność, ale także powoduje marnowanie dużej ilości paliwa i zwiększa koszty konserwacji.

Więcej informacji o ofercie wózków PROMAG-UN znajdziecie Państwo na stronie www.promag.pl lub w jednym z 10 Oddziałów PROMAG S.A. na terenie całej Polski.

Firma PROMAG S.A. działa na polskim rynku logistyki wewnętrznej od prawie 40 lat, dając swoim Klientom pewność, że ich intralogistyka sprosta wymaganiom rynku dziś i jutro. Dewizą firmy jest kompleksowa obsługa Klientów w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i integracji, dostawy i montażu, serwisu i przeglądów okresowych oferowanych urządzeń.

W ofercie firmy PROMAG S.A.  Klienci znajdą wszystko to, co jest niezbędne do efektywnego działania magazynu, a więc systemy transportu wewnętrznego i składowania, a w tym regały, wózki, przenośniki, doki przeładunkowe, suwnice, żurawie, dźwigniki, wciągniki, urządzenia i materiały do pakowania, palety, pojemniki, drabiny oraz meble metalowe.

Prawie na samym początku istnienia firmy zrodziła się idea, aby być jak najbliżej Klientów. W chwili obecnej sieć sprzedaży firmy to 10 Oddziałów i Centrala w Poznaniu. Dzięki tak gęstej sieci placówek firma może szybciej reagować na potrzeby Klientów. Towar do Klientów dystrybuowany jest z nowoczesnego Centrum Logistycznego w Koninku pod Poznaniem o powierzchni 24 000 metrów kwadratowych.


 

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019EMIL - 08-2019EMIL - 08-2019Zobacz więcej publikacji