NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały ruchome do chłodni i mroźni

Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
Regały ruchome do chłodni i mroźni
STORAX
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaSTORAX
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk
Obciążenie całkowite [kg]20000
Głębokość [mm]1200
Wysokość modułu przesuwnego [mm]11000
Szerokość modułu przesuwnego [mm]2400

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Tworzenie dodatkowej przestrzeni, różnorodność rozwiązań i elastyczność zastosowań, to podstawowe zalety regałów ruchomych zwanych również przesuwnymi. Firma Storax Racking Systems Ltd. Firma Storax produkuje i dostarcza regały ruchome już ponad 40 lat. Storax posiada reputację rzetelnego, wyspecjalizowanego dostawcy systemów regałów ruchomych, który koncentruje się na niezawodności i trwałości produktów oraz kieruje się potrzebami użytkowników. Dystrybutorem produktów STORAX, na polskim rynku jest firma Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o. od roku 2002 roku.

Regały ruchome - różne wymiary i elastyczność przy rozwiązaniach standardowych. Zastosowanie paletowych regałów ruchomych gwarantuje optymalne wykorzystanie powierzchni i kubatury magazynu oraz pełny dostęp do asortymentu. Na regałach ruchomych można składować wszystkie, nawet bardzo ciężkie ładunki. Do obsługi systemu wystarczy zwykły wózek widłowy.

Bezpieczeństwo przy składowaniu nawet najcięższych materiałów.
Ruchome bazy dobierane są w zależności od konfiguracji regałów i obciążeń. Modularna konstrukcja podstaw pozwala na dopasowanie regałów do wymagań użytkownika i istniejących pomieszczeń. W zależności od preferencji użytkownika i oczekiwanej funkcjonalności systemu, regały ruchome firmy Storax mogą posiadać różnorodne wyposażenie i konfigurację.

Sterownie regałami może odbywać się za pomocą prostego systemu sterowania 'Individual' lub systemu kaskadowego 'Cascade' opartego na sterowniku PLC.

Obie wersje mogą być wyposażone zarówno w mechaniczne, jak i fotoelektryczne listwy bezpieczeństwa, podsystem sterowania oświetleniem korytarzy między regałowych i zdalny system otwierania korytarzy. W przypadku sterowania Cascade, system może posiadać funkcję parkingu nocnego, funkcję automatycznego lub zdalnego zwalniania korytarzy przez wózki widłowe oraz konsolę komunikacyjną na centralnym panelu sterowniczym. Ponadto istnieje możliwość połączenia komputerowego systemu magazynowego (WMS) ze sterownikiem Cascade.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021EMIL - 07-2021EMIL - 07-2021EMIL - 06-2021EMIL - 06-2021EMIL - 05-2021EMIL - 05-2021Zobacz więcej publikacji