NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Bateria Hawker Evolution

Bateria Hawker Evolution
Bateria Hawker Evolution
Bateria Hawker Evolution
Enersys Sp. z o.o.
DostawcaEnersys Sp. z o.o.
MarkaEnersys Sp. z o.o.
Napięcie [V]48
Ilość cykli ładowania [szt.]1200
Pojemność [Ah]1120

Kontakt w sprawie oferty

Enersys Sp. z o.o.
Ul. Leszczyńska 73
43-301 Bielsko-Biała
+48 33 822 52 90
+48 33 822 52 07
www.hawker.pl
marketing@pl.enersys.com

Hawker Evolution jest nową baterią bezobsługową wykonaną w technologii żelowej, która może być rozładowywana do 80% pojemności znamionowej C5. Bateria jest przeznaczona do podnośników widłowych, wózków platformowych, pojazdów elektrycznych i systemów transportowych. Żywotność baterii to około 1200 cykli ładowań i rozładowań (średnio oznacza to 5 lat pracy w trybie jednozmianowym). Ogniwa mają powiększoną pojemność w porównaniu z innymi bateriami bezobsługowymi dostępnymi na rynku.

Bateria Hawker Evolution jest bezobsługowa baterią, która nie wymaga uzupełniania wody. Elektrolit żelowy baterii Hawker Evolution jest oparty na bardzo rozproszonej mieszaninie kwasu siarkowego, wody i krzemionki. Nie tylko zapobiega wyciekom kwasu, ale także zapewnia jednorodna strukturę kwasu podczas cyklu pracy.

Połączenie baterii z prostownikiem Hawker Lifeplus, Powertech HF lub Lifetech, które umożliwiają naładowanie baterii w czasie 8 godzin dla 60% rozładowania i 12 godz dla 80% rozładowania, oznacza pełne jej wykorzystanie w optymalnym czasie. Wysokie zaawansowanie techniczne prostowników Hawker Lifeplus, Lifetech i Powertech HF zapewnia pełne naładowanie przy niskim współczynniku ładowania i bez niebezpieczeństwa przeładowania baterii. System złożony z baterii Hawker Evolution i prostownika Hawker Lifeplus lub Powertech HF zapewnia wysoką sprawność energetyczną, co oznacza oszczędność kosztów energii elektrycznej do 30%.

Bateria Hawker Evolution nie wymaga żadnej konserwacji w ciągu całego okresu eksploatacji; nie jest wymagane uzupełnianie wodą. Dzięki wewnętrznej cyrkulacji gazu i specjalnemu reżimowi ładowania, bardzo niska emisja gazów pozwala na zdecentralizowane ładowania wózka lub wyposażonego w baterię urządzenia albo umożliwia wykorzystanie uproszczonego pomieszczenia ładowania. Wynikają z tego znaczne korzyści wynikające z redukcji kosztów inwestycyjnych oraz kosztów eksploatacyjnych

Bateria Hawker Evolution jest dostępna w wymiarach według DIN i BS. Jest zgodna z wymiarami według norm DIN/EN 60254_2 i IEC 60254_2.

EnerSys Inc. to światowy lider w produkcji akumulatorów trakcyjnych i stacjonarnych. Stosowane najnowocześniejsze technologie wytwarzania ogniw akumulatorów plasuje firmę w czołówce najczystszych ekologicznie zakładów branży akumulatorowej na świecie. Fabryka akumulatorów jest obecna w Bielsku-Białej już od 1922 roku.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji