NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regał windowy Tornado firmy Dexion

Regał windowy Tornado firmy Dexion
Regał windowy Tornado firmy Dexion
Regał windowy Tornado firmy Dexion
Regał windowy Tornado firmy Dexion
Regał windowy Tornado firmy Dexion
Regał windowy Tornado firmy Dexion
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Wysokość [mm]15000
Szerokość [mm]4000
Głębokość [mm]1220
Nośność półki [kg]500
Maksymalna wysokość towaru [mm]850
Masa całkowita [kg]40000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Dzięki nadzwyczajnemu urządzeniu windowemu, oraz serwomechanizmowi Tornado jest niezwykle szybkim, cichym i wydajnym automatycznym systemem składowania. W bardzo łatwy sposób można je dostosować do wymagań klienta. Jest to doskonałe rozwiązanie do składowania małych produktów w Twoim magazynie lub sklepie.

Regał windowy Tornado oferuje bezpieczne składowanie małych produktów. Inteligentny system lokuje szybko rotujące produkty blisko okna dostępowego. Czyni to ten regał szczególnie dobrym rozwiązaniem dla produktów sezonowych. Regał Tornado oferuje możliwość zabezpieczenia hasłem poszczególnych półek dzięki czemu zwiększa się bezpieczeństwo składowanych towarów.

Duża prędkość pionowa oraz pozioma windy maszyny zapewnia szybką kompletację. Prosta i innowacyjna technologia czyni urządzenie niezawodnym przy zachowaniu niskich kosztów utrzymania. Po podaniu kodu produktu, ręcznie, przez skaner lub z systemu nadrzędnego, urządzenie sprowadza do otwarcia właściwą półkę. Wszystkie półki umieszczone są w maszynie w sposób optymalny.

Regały automatyczne są to sterowane komputerowo systemy magazynowania i przesyłania, które znacznie podnoszą efektywność przechowywania produktów i ich pobierania. Są łatwe do integracji z WMS firmy lub mogą być wykorzystywane jako samodzielne systemy. Środowisko i miejsce pracy określenia wielkość i układ systemu.

Regały automatyczne oszczędzają do 70% powierzchni, redukują błędy pobierania o 70% i zmniejszają czas kompletacji o ponad 60%. Najbardziej skutecznym sposobem korzystania z regałów automatycznych jest wykorzystanie dedykowanego oprogramowania. Oprogramowanie TC2000 zostało specjalnie opracowane do regałów Tornado, Paternoster i Hoca i może być dołączane w standardzie dla wszystkich naszych maszyn.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji