NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90

Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]12000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600
Całkowite obciążenie [kg]30000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały Dexion wąskiego korytarza P90 są najkorzystniejszą opcją gdy powierzchnia składowania jest ograniczona – maksymalizują pojemność, zapewniają szybki dostęp do każdej palety i umożliwiają kompletację bezpośrednio z regałów.

Najważniejszą zaletą wysokiego składowania w regałach wąskiego korytarza jest połączenie szybkości obsługi z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni. To połączenie jest wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu gdzie powierzchnia składowania jest ograniczona. Różnorodność dostępnych wymiarów wraz z regulacją poziomów składowania zapewniają doskonałą elastyczność przy zachowaniu wąskich korytarzy. Regały doskonale współpracują zarówno ze standardowymi wózkami wąskiego korytarza jak i z wózkami z podnoszonym operatorem dla kompletacji bezpośrednio z palet.

Dla obsługi regałów wąskiego korytarza niezbędne są specjalnej konstrukcji wózki lub specjalistyczne układnice. Urządzenia te są często wysoce zautomatyzowane i prowadzone indukcyjnie lub szynowo.
Korzyści:

  • 100%-owy dostęp do każdej palety
  • optymalne połączenie wydajności i pojemności magazynowania
  • lepsze wykorzystanie powierzchni
  • wysoki koszt specjalistycznych wózków zrównoważony przez lepsze wykorzystanie powierzchni
  • dobry współczynnik wykorzystania

Regały wąskiego korytarza P90 firmy Dexion zapewniają maksymalne wykorzystanie każdej dostępnej powierzchni i wysokości magazynu (do 12 m) przy zachowaniu dostępu do każdej palety. Gwarantują wysoką wydajność i dostęp do każdej palety jak w standardowych regałach rzędowych, ale dodatkowo maksymalizują wykorzystanie dostępnej pojemności magazynu.

Dzięki szerokiemu spektrum możliwych zastosowań i dostępnym akcesoriom, regały nasze mogą być łatwo dostosowane do specyficznych wymagań magazynowych. Od regałów standardowych z szerokim i wąskim korytarzem poprzez regały wielopoziomowe do regałów przesuwnych i przepływowych. Nasze systemy można dostosować do wszelkich potrzeb.

Dexion jest częścią Gonvarri Material Handling, która jest wiodącym dostawcą produktów i rozwiązań magazynowych w Europie. Grupa działa na terenie Europy pod markami Constructor, Kasten, Stålteknik i Kredit.

Firma Dexion została założona w Londynie przez Demetriusa Comino, który od roku 1940 rewolucjonizował systemy regałowe i inne formy składowania. Więcej informacji o naszej historii można znaleźć tutaj:

Obecnie oferujemy szeroką gamę produktów, od innowacyjnych regałów paletowych i systemów półkowych, po rozwiązania automatyki magazynowej.  Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytych w ramach działalności grupy jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich potrzeb.

Oferujemy znacznie więcej niż same produkty. W naszej ofercie są pakiety usług obejmujące doradztwo, planowanie i serwis zarówno na potrzeby wyposażenia magazynów, centrów dystrybucyjnych,  jak i systemów półkowych dla sektora handlu, wytwórstwa czy przemysłu motoryzacyjnego.

Dexion pomaga swoim klientom i usprawnia ich działalność oferując najlepsze rozwiązania produkcyjne i magazynowe.

Struktura Grupy – Kraje i Ludzie

Zajmujemy wiodącą pozycję w sektorze magazynowym. Nasz obrót wyniósł blisko 200 mln Euro w roku 2019, zatrudniamy 1200 pracowników i posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne na kluczowych rynkach w Rosja, Rumunia, Finlandia, Szwecja, Czechy i Niemcy.

Grupa działa na terenie całej Europy i prowadzi również sieć sprzedaży w Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Więcej informacji na temat produktów i usług Dexion można znaleźć tutaj.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji