NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90

Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
Regały paletowe – Dexion Wąski Korytarz P90
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Szerokość modułu [mm]2700
Głębokość modułu [mm]1300
Wysokość modułu [mm]12000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600
Całkowite obciążenie [kg]30000

Kontakt w sprawie oferty

Dexion Polska Sp. z o. o.
Ul. Wenecka 12
03-244 Warszawa
+48 22 295 08 00
+48 22 295 08 10
www.dexionpolska.pl
info@dexionpolska.pl

Regały Dexion wąskiego korytarza P90 są najkorzystniejszą opcją gdy powierzchnia składowania jest ograniczona – maksymalizują pojemność, zapewniają szybki dostęp do każdej palety i umożliwiają kompletację bezpośrednio z regałów.

Najważniejszą zaletą wysokiego składowania w regałach wąskiego korytarza jest połączenie szybkości obsługi z maksymalnym wykorzystaniem powierzchni. To połączenie jest wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu gdzie powierzchnia składowania jest ograniczona. Różnorodność dostępnych wymiarów wraz z regulacją poziomów składowania zapewniają doskonałą elastyczność przy zachowaniu wąskich korytarzy. Regały doskonale współpracują zarówno ze standardowymi wózkami wąskiego korytarza jak i z wózkami z podnoszonym operatorem dla kompletacji bezpośrednio z palet.

Dla obsługi regałów wąskiego korytarza niezbędne są specjalnej konstrukcji wózki lub specjalistyczne układnice. Urządzenia te są często wysoce zautomatyzowane i prowadzone indukcyjnie lub szynowo.
Korzyści:

 • 100%-owy dostęp do każdej palety
 • optymalne połączenie wydajności i pojemności magazynowania
 • lepsze wykorzystanie powierzchni
 • wysoki koszt specjalistycznych wózków zrównoważony przez lepsze wykorzystanie powierzchni
 • dobry współczynnik wykorzystania

Regały wąskiego korytarza P90 firmy Dexion zapewniają maksymalne wykorzystanie każdej dostępnej powierzchni i wysokości magazynu (do 12 m) przy zachowaniu dostępu do każdej palety. Gwarantują wysoką wydajność i dostęp do każdej palety jak w standardowych regałach rzędowych, ale dodatkowo maksymalizują wykorzystanie dostępnej pojemności magazynu.

Dzięki szerokiemu spektrum możliwych zastosowań i dostępnym akcesoriom, regały nasze mogą być łatwo dostosowane do specyficznych wymagań magazynowych. Od regałów standardowych z szerokim i wąskim korytarzem poprzez regały wielopoziomowe do regałów przesuwnych i przepływowych. Nasze systemy można dostosować do wszelkich potrzeb.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

 • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
 • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
 • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
 • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
 • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
 • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020Zobacz więcej publikacji