NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80

Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Wjezdne regały Olejnik Driver-in Sp80
Olejnik
DostawcaOlejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
MarkaOlejnik
Wysokość [mm]6000
Szerokość [mm]1200
Szerokość tunelu transportowego [mm]1550
Obciążenie na jednostkę paletową [kg]600
Obciążenie całkowite [kg]9000

Kontakt w sprawie oferty

Olejnik Systemy Magazynowe Sp. z o.o.
ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa
+48 22 868 09 72
+ 48 22 868 09 73
www.olejnik.pl
info@olejnik.pl

Stosując regały wjezdne Driver-in Sp80,istniejąca powierzchnia może być wykorzystana nawet w 90%. Jest to znacznie wyższy wskaźnik niż przy zastosowaniu regałów rzędowych. Regały stoją tuż obok siebie, drogi transportowe są ograniczone do minimum - wózek widłowy operuje bezpośrednio w regale. Dzięki tym charakterystykom wykorzystane są cenne rezerwy powierzchni magazynowej.

Ten system zapewnia dobre wykorzystanie powierzchni i stanowi idealne rozwiązanie, gdy jest ona bardzo droga. Obsługujący go wózek widłowy wjeżdża w tunele będące jednocześnie tunelami składowania palet jak i tunelami wjazdowymi. System ten jest doskonałym rozwiązaniem dla składowania towarów jednorodnych o szybkiej rotacji.

Regały wjezdne Sp80 łączą klasyczne regały Sp80 z dedykowanymi elementami regałów Drive-In tworząc prostą, zwarta konstrukcję. Specjalnie ukształtowane szyny belkowe służą jako prowadnice palet oraz jako szyny do składowania palet. Regały mogą być wykonane w wersji przejezdnej Drive Trough. Wjezdne regały opierają się na składowaniu blokowym, co pozwala na dobre wykorzystanie dostępnej powierzchni.

Wjezdne regały paletowe stosuje się tam gdzie najbardziej zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynowej, a ograniczony dostęp do każdej z palet nie jest znaczącym problemem. Firma Olejnik Systemy Magazynowe jest dostawcą regałów oraz przygotowuje analizy ich zastosowania w konkretnych przedsięwzięciach.

Nasza firma powstała w 2001 roku. Specjalizujemy się w systemach regałów wysokiego składowania i w systemach transportu bliskiego. Wykonujemy wariantowe projekty, doradzamy przy wyborze rozwiązań, jesteśmy przy dostawie, prowadzimy montaż i uczestniczymy w odbiorze. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonujemy przeglądów regałów i szkolimy kadrę użytkownika – dzięki temu nasi Klienci chętnie realizują z nami kolejne inwestycje. Zależy nam na tym, aby dostarczane przez nas produkty wyróżniały się jakością i trwałością, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.
Jesteśmy prężnie działającą firmą posiadajacą na swoim koncie duże przedsięwzięcia, m.in. największe chłodnie składowe w Polsce i Litwie. Wyróżnia nas rzetelność oraz elastyczność, a naszą ambicją jest zadowolenie i partnerskie stosunki z Klientami. Uczestniczymy w organizacjach branżowych – jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Techniki Magazynowej, ERF i FEM.
 
Zapraszamy do współpracy!
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020Zobacz więcej publikacji