NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Regały przesuwne Dexion MOVO

Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
Regały przesuwne Dexion MOVO
DEXION
DostawcaDexion Polska Sp. z o. o.
MarkaDEXION
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk
Obciążenie całkowite [kg]20000
Głębokość [mm]1200
Wysokość modułu przesuwnego [mm]11000
Szerokość modułu przesuwnego [mm]2400

Kontakt w sprawie oferty

Regały przesuwne MOVO firmy Dexion budowane są na bazie standardowych regałów paletowych Speedlock P90+ i systemu wózków jezdnych. Wózki, wyposażone w systemy sterowania i systemy jezdne przesuwają rzędy regałów po stalowych szynach umieszczonych w posadzce magazynu. Regały MOVO doskonale zwiększają pojemność składowania towarów niejednorodnych, które wymagają zapewnienia dostępu do każdej palety.

Dzięki możliwości przesuwania regałów, a co za tym idzie zmniejszenia ilości korytarzy roboczych do jednego - o dowolnej szerokości dostosowanej do rodzaju wózków widłowych - pojemność magazynu wyposażonego w regały przesuwne może być do 83% (prawie dwukrotnie) większa niż pojemność takiego samego magazynu wyposażonego w regały paletowe rzędowe.

Wykorzystanie standardowego systemu Speedlock P90+, daje regałom MOVO wszystkie korzyści i akcesoria dostępne dla tych regałów, dodatkowo wzbogacone o korzyści płynące z zastosowania wózków przesuwnych.

Korzyści, jakie niesie ze sobą zastosowanie regałów MOVO, to możliwość zredukowania kosztów związanych z budową nowego budynku oraz znacznie lepsze wykorzystanie istniejącej przestrzeni magazynowej. Z systemem regałów ruchomych MOVO, problem niewystarczającej pojemności magazynu jest rozwiązany w bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób.

MOVO to optymalne rozwiązanie. Wieloletnie doświadczenie firmy Dexion, jako twórcy i producenta tych ruchomych systemów regałowych, uczyniło nas jednym z głównych dostawców na świecie. Ponad 9000 instalacji, dostarczanych począwszy od lat 50-tych, jest niepodważalnym dowodem na jakość naszych usług.

Firma Dexion Polska jest częścią CONSTRUCTOR GROUP AS z siedzibą w Oslo, Norwegia. Grupa Constructor powstała w 1996 roku po połączeniu firm Kasten-Hovik i Electrolux Constructor.
Jesteśmy jednym z trzech największych europejskich producentów wyposażenia magazynowego i największym producentem wyposażenia do biur, archiwów i muzeów.

Oferta firmy obejmuje wszystko co w chwili obecnej jest oferowane na światowym rynku wyposażenia magazynowego i archiwizacyjnego:

  • Regały paletowe: standardowe, wjezdne, przepływowe i przesuwne.
  • Regały półkowe: parterowe, wielopoziomowe, wysokiego składowania.
  • Regały wysięgnikowe do składowania dłużyc i blach
  • Regały automatyczne: IPN, HOCA, TORNADO.
  • Regały do archiwizacji dokumentów: stacjonarne, przesuwne ręczne i elektryczne oraz przesuwne piętrowe i automatyczne
  • Systemy przenośników rolkowych oraz szeroką gamę akcesoriów dostępnych do wszystkich z wymienionych typów

Wszystkie wyroby produkowane są we własnych 7 fabryka, posiadających ponad 90.000 m2 powierzchni produkcyjnej, strategicznie rozmieszczonych w Norwegii, Niemczech, Holandii, Finlandii, Rumuni, Anglii i Rosji. Produkty dystrybuowane są za pośrednictwem własnych biur sprzedaży w 21 krajach oraz ponad 180 współpracujących dystrybutorów w 70 krajach.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji