NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Regały przesuwne MOVIRACK

Regały przesuwne MOVIRACK
Regały przesuwne MOVIRACK
Regały przesuwne MOVIRACK
Regały przesuwne MOVIRACK
MECALUX
DostawcaMecalux Sp. z o.o.
MarkaMECALUX
Zabezpieczenie fotoelektryczneFotokomórka
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

Mecalux Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 125
44-109 Gliwice
+48 32 331 69 66
+48 32 331 69 67
www.mecalux.pl
gliwice@mecalux.com

Regały te umożliwiają wyeliminowanie zbędnych korytarzy roboczych. Umieszczone są na ruchomych podstawach poruszających się po szynach, co pozwala efektywniej wykorzystać dostępną powierzchnię magazynową. Konieczny korytarz roboczy jest w razie potrzeby otwierany. W celu uzyskania dostępu do żądanego korytarza roboczego operatorzy korzystają z jednego z trzech systemów sterowania: ręcznego, zdalnego lub automatycznego.

Podstawy ruchome są wyposażone w silniki, elementy napędowe, sprzęt elektroniczny i systemy zabezpieczające takie jak optyczne bariery dostępu do korytarza, fotokomórki zbliżeniowe, przyciski awaryjne itp., które zwiększają bezpieczeństwo i ułatwiają obsługę instalacji.

Zastosowanie regałów przesuwnych Movirack to rozwiązanie znacznie zwiększające wydajność magazynu. Umożliwia maksymalizację pojemności zarówno nowo powstających, jak i istniejących obiektów magazynowych z zachowaniem bezpośredniego dostępu do każdej palety. Dzięki temu, iż zasadniczo potrzebny jest tylko jeden korytarz roboczy, składowanie akumulacyjne z zastosowaniem systemu Movirack uwalnia lub podwaja pojemność uzyskaną na tej samej przestrzeni.

Zalety

 • efektywne wykorzystanie dostępnej powierzchni,
 • możliwość zwiększenia pojemności magazynu dzięki eliminacji zbędnych korytarzy obsługowych,
 • zachowanie bezpośredniego dostępu do każdej palety,
 • optymalny system składowania w chłodniach i mroźniach,
 • oszczędność energii potrzebnej np. do schłodzenia magazynu, co zmniejsza koszty operacyjne w przeliczeniu na jedno miejsce paletowe,
 • lepszy obieg powietrza w momentach przestoju pracy magazynu, dzięki rozmieszczeniu regałów w niewielkich odstępach, poprzez równomierny podział przestrzeni korytarza obsługowego.

Jako jedna z niewielu firm oferuje bardzo bogaty asortyment produktów – zaczynając od szerokiej gamy regałów statycznych, poprzez systemy transportu bliskiego, rozwiązania półautomatyczne, systemy zarządzania magazynem WMS, aż po rozwiązania magazynów w pełni automatycznych.

 • Firma oferuje do 5 lat gwarancji na większość produktów
 • Zapewnia pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
 • Posiada ponad 40 letnie doświadczenie na rynku systemów magazynowych
 • Wszystkie wyroby projektowane są zgodnie z europejskimi normami FEM
 • Jakość jej produktów potwierdzają certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz TUV-GS
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2017EMIL - 11-2017EMIL - 10-2017EMIL - 10-2017EMIL - 09-2017EMIL - 09-2017EMIL - 08-2017EMIL - 08-2017Zobacz więcej publikacji