NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paletowe regały mobilne Stow Mobile

Paletowe regały mobilne Stow Mobile
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zabezpieczenie fotoelektrycznetak
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Stow Mobile to system składowania o dużym zagęszczeniu palet. Regały paletowe umieszczone są na bazach przesuwnych pozwalających zamykać i otwierać poszczególne korytarze robocze. Konwencjonalne regały paletowe wymagają stałych korytarzy roboczych pomiędzy regałami, co powoduje wyłączenie pewnej powierzchni z użytku. System regałów mobilnych jest wydajniejszy, ponieważ potrzebuje tylko jednego korytarza, zwiększając pojemność składowania magazynu.

Tam, gdzie konieczne jest zwarte składowanie z zachowaniem wysokiego stopnia dostępności do składowanych produktów, regały mobilne mogą być najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli powierzchnia magazynowa stanowi wysoki koszt inwestycji – na przykład w chłodniach czy mroźniach.

Instalacja

  • Regały mobilne poruszają się po szynach zainstalowanych w posadzce betonowej. Dwie szyny prowadzące i kilka szyn płaskich podpierają koła baz mobilnych.
  • Szyny ułożone są z wysoką precyzją zapewniającą długie sprawne działanie. Bazy mobilne muszą poruszać się równolegle dlatego wymagana jest bardzo płaska powierzchnia szyn.
  • Niema konieczności spawania podczas montażu
  • System można łatwo rozbudować o nowe bloki, dzięki modularnej budowie systemu i okablowania. Od strony oprogramowania, sterownik łatwo rozpozna nowe bloki (plug-and-play).

Fotoelektryczny system bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo operatora jest zapewnione przez system fotoelektryczny zamontowany z każdej strony bazy mobilnej i po zewnętrznej stronie całej instalacji. Spełnia Europejską Dyrektywę Bezpieczeństwa odnośnie Maszyn. Kiedy bazy są w ruchu, świetlny system bezpieczeństwa jest aktywny.

Konstrukcja bazy

  • Profile mają 6mm grubości, w porównaniu do standardu przemysłowego 4mm.
  • Projekt konstrukcji z wykorzystaniem trójwymiarowego modelu i metody elementów skończonych. Nacisk na sztywność i żywotność użytych komponentów.

Systemy bezpieczeństwa

  • Kiedy bazy są w ruchu, świetlny system bezpieczeństwa jest aktywny.
  • Bezpieczny dla kilku wózków w korytarzu: wózki w jednym korytarzu są liczone i ich liczba jest brana pod uwagę w kwestii bezpieczeństwa; korytarz zamyka się tylko wtedy, kiedy wszystkie opuściły korytarz.
  • Przycisk bezpieczeństwa „STOP“ na regałach.

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2020EMIL - 09-2020EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020Zobacz więcej publikacji