NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Paletowe regały mobilne Stow Mobile

Paletowe regały mobilne Stow Mobile
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Zabezpieczenie fotoelektrycznetak
Zabezpieczenie mechanicznePrzycisk

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

Stow Mobile to system składowania o dużym zagęszczeniu palet. Regały paletowe umieszczone są na bazach przesuwnych pozwalających zamykać i otwierać poszczególne korytarze robocze. Konwencjonalne regały paletowe wymagają stałych korytarzy roboczych pomiędzy regałami, co powoduje wyłączenie pewnej powierzchni z użytku. System regałów mobilnych jest wydajniejszy, ponieważ potrzebuje tylko jednego korytarza, zwiększając pojemność składowania magazynu.

Tam, gdzie konieczne jest zwarte składowanie z zachowaniem wysokiego stopnia dostępności do składowanych produktów, regały mobilne mogą być najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeśli powierzchnia magazynowa stanowi wysoki koszt inwestycji – na przykład w chłodniach czy mroźniach.

Instalacja

  • Regały mobilne poruszają się po szynach zainstalowanych w posadzce betonowej. Dwie szyny prowadzące i kilka szyn płaskich podpierają koła baz mobilnych.
  • Szyny ułożone są z wysoką precyzją zapewniającą długie sprawne działanie. Bazy mobilne muszą poruszać się równolegle dlatego wymagana jest bardzo płaska powierzchnia szyn.
  • Niema konieczności spawania podczas montażu
  • System można łatwo rozbudować o nowe bloki, dzięki modularnej budowie systemu i okablowania. Od strony oprogramowania, sterownik łatwo rozpozna nowe bloki (plug-and-play).

Fotoelektryczny system bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo operatora jest zapewnione przez system fotoelektryczny zamontowany z każdej strony bazy mobilnej i po zewnętrznej stronie całej instalacji. Spełnia Europejską Dyrektywę Bezpieczeństwa odnośnie Maszyn. Kiedy bazy są w ruchu, świetlny system bezpieczeństwa jest aktywny.

Konstrukcja bazy

  • Profile mają 6mm grubości, w porównaniu do standardu przemysłowego 4mm.
  • Projekt konstrukcji z wykorzystaniem trójwymiarowego modelu i metody elementów skończonych. Nacisk na sztywność i żywotność użytych komponentów.

Systemy bezpieczeństwa

  • Kiedy bazy są w ruchu, świetlny system bezpieczeństwa jest aktywny.
  • Bezpieczny dla kilku wózków w korytarzu: wózki w jednym korytarzu są liczone i ich liczba jest brana pod uwagę w kwestii bezpieczeństwa; korytarz zamyka się tylko wtedy, kiedy wszystkie opuściły korytarz.
  • Przycisk bezpieczeństwa „STOP“ na regałach.

 

 

W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021EMIL - 08-2021EMIL - 08-2021Zobacz więcej publikacji