NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System Stow Silo

System Stow Silo
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Wysokość [mm]40000
Szerokość [mm]50000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

System Stow Silo jest ekonomicznym i zarazem efektywnym rozwiązaniem składowania towarów. Konstrukcja regałowa przeznaczona do magazynowania produktów stanowi jednocześnie konstrukcję nośną magazynu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty budowy są znacznie ograniczone w porównaniu ze wznoszeniem konwencjonalnych obiektów magazynowych. Regały w tego typu obiektach mają za zadanie nie tylko służyć do składowania towarów czy podtrzymywania układnic, ale przede wszystkim jako że stanowią konstrukcję nośną, przenoszenie wszelkich naprężeń i sił związanymi z pracą budynku. To oczywiście niesie za sobą konieczność przeprowadzenia dużo trudniejszych i czasochłonnych obliczeń statycznych przez kadrę inżynierów, a także zastosowania niestandardowych elementów nośnych (na przykład potężne belki Sigma, gwarantujące stabilność konstrukcji)

System regałów Stow Silo może mieć szereg użytecznych zastosowań

  • Różne rodzaje platform serwisowych, inspekcyjne i stosowanych pod przenośniki
  • Klatki schodowe, drabiny, wieże
  • Szyny prowadząca układnice
  • Mogą być wyposażone w różne akcesoria zabezpieczające, typu odgrodzenia, drzwi, poręcze

Korzyści z zastosowania:

  • Rozwiązania przygotowane do indywidualnych potrzeb
  • Regały stanowią konstrukcję nośną budynku, są jedynie obudowywane płytami warstwowymi
  • Stężenia wzdłużne i pionowe nadają stabilność konstrukcji
  • Ekonomiczne i efektywne rozwiązanie

Firma Stow to wiodący dostawca systemów składowania. Naszą główną działalnością jest rozwijanie i produkcja najwyższej jakości systemów składowania przeznaczonych do palet lub towarów o małych gabarytach i towarów dłużycowych, jak również produkcja konstrukcji podestowych.

Stow to międzynarodowa firma, w której skład wchodzą trzy zakłady produkcyjne, firmy powiązane oraz rozległa sieć dystrybucji. Będąc częścią Grupy Averys jesteśmy w stanie spełnić Państwa potrzeby w ponad 40 krajach, wykorzystując do tego celu wiedzę zatrudnionych na całym świecie ponad 650 pracowników oraz zindywidualizowane, kreatywne rozwiązania inżynieryjne. Podstawową działalnością Grupy STOW jest rozwój oraz produkcja najwyższej jakości systemów regałowych do magazynowania towarów paletowych, drobnicowych, dłużycowych.

Inżynierowie firmy przygotowują również konstrukcje podestów jedno i wielopoziomowych oraz systemy automatycznie obsługiwane, zgodnie z potrzebami klientów. STOW Polska ma siedzibę w Warszawie, w terenie posiada cztery regionalne biura, w których doświadczona kadra jest do dyspozycji klientów.

Naszym celem jest zapewnienie wartości dodanej w zakresie magazynowych systemów półkowych i systemów składowania. Na przestrzeni ostatnich 40 lat nasza firma skupiała się na tworzeniu wysokiej jakości sprzętu w przystępnych cenach oraz zapewnianiu elastycznych rozwiązań systemowych.

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji