NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

System Stow Silo

System Stow Silo
STOW
DostawcaSTOW Polska Sp. z o.o.
MarkaSTOW
Wysokość [mm]40000
Szerokość [mm]50000
Obciążenie na miejsce paletowe [kg]600

Kontakt w sprawie oferty

STOW Polska Sp. z o.o.
ul. Rzymowskiego 31
02-697 Warszawa
+48 22 647 06 51 53
+48 22 647 00 67
www.stow-group.com/pl
info.stow.pl@stow-group.com

System Stow Silo jest ekonomicznym i zarazem efektywnym rozwiązaniem składowania towarów. Konstrukcja regałowa przeznaczona do magazynowania produktów stanowi jednocześnie konstrukcję nośną magazynu.

Dzięki takiemu rozwiązaniu koszty budowy są znacznie ograniczone w porównaniu ze wznoszeniem konwencjonalnych obiektów magazynowych. Regały w tego typu obiektach mają za zadanie nie tylko służyć do składowania towarów czy podtrzymywania układnic, ale przede wszystkim jako że stanowią konstrukcję nośną, przenoszenie wszelkich naprężeń i sił związanymi z pracą budynku. To oczywiście niesie za sobą konieczność przeprowadzenia dużo trudniejszych i czasochłonnych obliczeń statycznych przez kadrę inżynierów, a także zastosowania niestandardowych elementów nośnych (na przykład potężne belki Sigma, gwarantujące stabilność konstrukcji)

System regałów Stow Silo może mieć szereg użytecznych zastosowań

  • Różne rodzaje platform serwisowych, inspekcyjne i stosowanych pod przenośniki
  • Klatki schodowe, drabiny, wieże
  • Szyny prowadząca układnice
  • Mogą być wyposażone w różne akcesoria zabezpieczające, typu odgrodzenia, drzwi, poręcze

Korzyści z zastosowania:

  • Rozwiązania przygotowane do indywidualnych potrzeb
  • Regały stanowią konstrukcję nośną budynku, są jedynie obudowywane płytami warstwowymi
  • Stężenia wzdłużne i pionowe nadają stabilność konstrukcji
  • Ekonomiczne i efektywne rozwiązanie
W drugiej połowie 2019 roku zajmowaliśmy się scalaniem naszych marek i działań w jedną markę i jedną firmę.
 
Dzięki takiemu podejściu opartemu na „jednej marce i jednej firmie” umacniamy naszą pozycję globalnego lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań magazynowych oferującego najbogatszy asortyment produktów oraz najkorzystniejsze położenie geograficzne. Nasze połączone siły pomogą nam w zapewnianiu klientom jeszcze lepszej obsługi w przyszłości.
 
Nasza podstawowa działalność polega na opracowywaniu konstrukcji antresolowych oraz najwyższej jakości systemów regałów do magazynowania towarów na paletach, towarów drobnych i przedmiotów długich.

Pragniemy zapewniać wartość dodaną w dziedzinie regałów i półek magazynowych. Od ponad 40 lat skupiamy się na wysokiej jakości elastycznych rozwiązaniach systemowych, które są w pełni zgodne z najnowszymi normami i przepisami.
 
Doskonałe położenie geograficzne zawdzięczamy 10 obiektom przemysłowym i 19 biurom handlowym, a także rozległej sieci dystrybucyjnej.
 
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji