NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Nowy rekord w System Alliance Europe

11 lutego 2014
Nowy rekord w System Alliance Europe
Nowy rekord w System Alliance Europe

Po raz pierwszy od powstania System Alliance Europe, 56 partnerów współpracujących w ramach transportu międzynarodowego na terenie Europy zrealizowało ponad 3,5 miliona przesyłek. To oznacza wzrost o około pięć procent w roku 2013 w porównaniu do roku poprzedniego. Tonaż wyniósł 1,636 mln ton. „Mechanizmy sieci stały się bardziej efektywne. Idealna wręcz współpraca z partnerami i klientami wpływa na wysoką jakość naszych usług” mówi Uwe Meyer, Dyrektor Zarządzający System Alliance Europe. W porównaniu z rokiem poprzednim, szczególnie zwiększyła się liczba produktów, w przypadku których ważny jest czas wykonania zlecenia. Liczba usług z określonym czasem tranzytu wzrosła trzykrotnie.

„W tym roku naszym celem jest również zwiększenie liczby przesyłek o pięć procent” mówi Meyer. Wynik ten osiągniemy dzięki rozszerzeniu istniejących szlaków komunikacyjnych w Europie. Na przełomie stycznia i lutego utworzymy ok. 34 nowych szlaków komunikacyjnych pomiędzy firmami partnerskimi.


System Alliance Europe to sieć przewoźników, która skupia czołowych dostawców usług logistycznych średniej wielkości. Oferujemy naszym klientom transport drobnicy za pośrednictwem ich miejscowych partnerów. Dzięki wsparciu organizacyjnemu i informatycznemu gwarantujemy wysoką jakość usług, przejrzystość procesów oraz niezawodną obsługę przesyłek. Więcej informacji na stronie: www.systemallianceeurope.net.

Źródło: System Alliance Europe
Foto : System Alliance Europe

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji