NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowy łuk taśmowy od Interoll

Interoll
19 marca 2021
Nowy łuk taśmowy od Interoll
Fot. Interoll
BC1200_Perspektive_03

Firma Interroll wprowadza do oferty globalnej nowy łuk taśmowy: Interroll Belt Curve 1200 oferuje wszystkie zalety napędu beztarciowego w zakresie jakości i wydajności, jednocześnie poprawiając wydajność transportu mniejszych towarów. Ponadto, na życzenie dostępny jest teraz wariant ze spawanym pasem zamkniętym.

Łuki taśmowe należą do najbardziej wymagających technicznie modułów przenośników w systemach przepływu materiałów dostawców usług kurierskich, ekspresowych i paczkowych. Z powodu dynamicznie rozwijającego się handlu elektronicznego, muszą oni radzić sobie z szybko rosnącym zalewem towarów w swoich centrach dystrybucyjnych na całym świecie. Jednak nawet w przypadku cięższych towarów, siły potrzebne do zmiany kierunku transportu muszą być przenoszone przy jak najmniejszym zużyciu elementów. Z tego względu łuki taśmowe firmy Interroll są oparte na bezobsługowej konstrukcji o ekstremalnie małym tarciu, niewymagającej regularnego napinania i technicznie zapobiegającej poślizgowi paska, mogącemu prowadzić do uszkodzenia. Są to główne powody, dla których ponad 100.000 łuków taśmowych Interroll jest już używanych przez firmy kurierskie na całym świecie oraz w przy obsłudze bagażu na lotniskach - w niektórych przypadkach nawet od kilkudziesięciu lat.

BC1200_Perspektive_04
Fot. Interoll
BC1200_Perspektive_04
Nowy łuk taśmowy Interroll Belt Curve 1200 opiera się na tej podstawowej zasadzie projektowej, oferując dalsze ulepszenia oprócz zalet napędu przymusowego. Na przykład, po raz pierwszy zintegrowano tu cylindryczne rolki zwrotne, znacznie zmniejszając odległość między przyłączem i następnym przenośnikiem. Zaletą tego jest możliwość szybkiego i bezpiecznego transportu nawet mniejszych towarów. Jednocześnie, oprócz mechanicznego łącznika paska, opcjonalnie dostępny jest wulkanizowany pas zamknięty, szczególnie ceniony przez użytkowników w Europie i Azji.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji