Nowy członek ZPL

Redip
9 lipca 2020
Nowy członek ZPL
ZPL_logo
BPS Leasing spółka z Grupy BPS, największego zrzeszenia banków spółdzielczych w Polsce, dołączyła właśnie do Związku Polskiego Leasingu. Grupę BPS tworzy bowiem 328 banków zrzeszonych oraz Bank BPS, co daję łączną liczbę ponad 2,3 tys. placówek.   
 
BPS Leasing to kolejna, w ostatnim czasie spółka, która dołączyła do grona firm leasingowych, stowarzyszonych w Związku Polskiego Leasingu (ZPL). BPS Leasing działa na rzecz rozbudzania inwestycji lokalnych przedsiębiorców, którzy  współpracują z bankami spółdzielczymi, jednocześnie zapewniając im pełną ofertę produktową od leasingu finansowego po usługę FSL (full service leasing).
 
Sylwia Wegrzynowska_BPS Leasing
Fot. BPS Leasing
Sylwia Wegrzynowska_BPS Leasing

„Przystępując do Związku Polskiego Leasingu, w centrum naszych zainteresowań jest
digitalizacja. Z uwagi na rozproszoną sieć sprzedaży, jaką charakteryzują się Banki Spółdzielcze, istotna będzie dla nas możliwość zawierania umów leasingu zdalnie, np. poprzez profil zaufany, przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego. Chcemy aktywnie wymieniać się doświadczeniami z innymi przedstawicielami sektora finansowego. Interesują nas zagadnienia prawne i podatkowe, mające wpływ  na funkcjonowanie branży leasingowej. Jako spółka, należąca do grupy BPS, jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów, z małych miejscowości z pełną ofertą leasingową oraz inicjatywami sektora, za sprawą sieci banków spółdzielczych” – powiedziała Sylwia Węgrzynowska, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu w BPS Leasing S.A.
 
Ewa Łuniewska_ przewodniczą Komitetu Wykonawczego ZPL
Fot. ZPL
Ewa Łuniewska_ przewodniczą Komitetu Wykonawczego ZPL
Witając nowego członka w Związku Polskiego Leasingu Ewa Łuniewska, przewodniczą Komitetu Wykonawczego ZPL, powiedziała:  „Nasza organizacja liczy obecnie 30 podmiotów, wśród których są podmioty oferujące i pracujące na rzecz rozwoju leasingu finansowego, leasingu operacyjnego, wynajmu długo- i krótkoterminowego czy pożyczki inwestycyjnej, w naszym kraju. Cieszymy się, że zyskaliśmy pantera o tak szerokim dotarciu, jak BPS Leasing. Dzięki współpracy w ramach grup i zespołów roboczych ZPL będziemy w stanie docierać do szerokiego grona przedsiębiorców, którzy są klientami bankowości spółdzielczej. Jest to dla nas nowa grupa partnerów. ”

BPS Leasing przystępuje do Związku Polskiego Leasingu w szczególnym momencie, kiedy eksperci rynku pracują na rzecz transformacji systemowej Związku Polskiego Leasingu. Wprowadzenie nowej strategii ZPL „2021+” wiąże się z potrzebą obrania kierunku, zbieżnego z obecną sytuacją rynkową i odpowiadającego tak na wyzwania przyszłości jak i nowe potrzeby polskich firm leasingowych i ich klientów.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji