Nowy kurier w MLP Pruszków I

Cushman & Wakefield
25 listopada 2018
Nowy kurier  w MLP Pruszków I
Fot. Cushman & Wakefield
mlp_pruszkow_i
Ponad 5 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym MLP Pruszków I, wynajęła międzynarodowa firmę kurierska TMM Express.  W transakcji najmu pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

Firma ТММ Express została założona w 1992 roku, to międzynarodowa firma kurierska, której sieć obejmuje grupę poddostawców, specjalizująca się w ekonomicznych rozwiązaniach dotyczących międzynarodowej dostawy ładunków. Siedziba główna firmy znajduje się w Luksemburgu.
 
MLP Pruszków I to nowoczesny park logistyczny położony na działce o powierzchni 43 ha, gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo- produkcyjnej. Własna bocznica kolejowa oraz duża ilość miejsc parkingowych to niektóre z atutów kompleksu. Obiekt jest całodobowo chroniony oraz posiada duże możliwości przyszłego rozwoju dla klientów. MLP Pruszków I jest strategicznie zlokalizowany zaledwie 2 minuty jazdy od Al. Jerozolimskich oraz 10 minut jazdy od Alei Krakowskiej, stanowiących główne arterie Warszawy. Kompleks znajduje się także blisko autostrady A2 (Warszawa-Łódź-Poznań). Blisko parku przebiegają linie kolejowe (PKP, WKD) oraz autobusy linii miejskich i podmiejskich.
 
- Firma TMM Express miała sprecyzowane wymagania dotyczące nowej powierzchni magazynowo-biurowej, w której chciałaby kontynuować swoją ekspansję w Polsce. Oferta parku logistycznego MLP Pruszków okazała się spełniać te oczekiwania i dziś możemy mówić o udanej finalizacji tej transakcji – powiedziała Urszula Duval Rasmussen, Starszy Negocjator w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych w Cushman & Wakefield.
 
- MLP Pruszków I to doskonały wybór dla firm kurierskich, które są zainteresowane rozwojem swojej działalności w Polsce. Główną zaletą obiektu jest przede wszystkim jego lokalizacja tuż przy autostradzie A2 oraz niedaleko, bo ok 30 minut od Lotniska Chopina w Warszawie dodaje Renata Krzyżanowska, Negocjator w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych w Cushman & Wakefield.
 
Cushman & Wakefield

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji