NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowy kierunek długoterminowego rozwoju

Prologis
25 marca 2019
Nowy kierunek długoterminowego rozwoju
Fot. Prologis
Nowy kierunek długoterminowego rozwoju
Bazując na opiniach, rozmowach i raportach branżowych możemy śmiało powiedzieć, że ubiegły rok był rekordowym na rynku nieruchomości logistycznym. O silnych fundamentach rynku stanowiły i nadal stanowią, pozytywne nastroje wśród konsumentów oraz rekordowo niski poziom pustostanów.
 
Miniony rok był najlepszym rokiem również w historii działalności Prologis, co doskonale odzwierciedlają najwyższe w branży wyniki finansowe i operacyjne, ale nie tylko. Prologis w szybkim tempie wychodzi poza branżowe schematy.


Oto, co na ten temat mówi Prezes i CEO, Hamid R. Moghadam:
 
Robimy więcej
Jak Hamid Moghadam podkreślił w swoim liście do interesariuszy, przed nami jeszcze ogrom możliwości. Rozwijamy nasze inicjatywy w zakresie środowiska, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego (ESG). Poszerzamy ich zasięg o kolejne obszary i obieramy nowy kierunek długoterminowego rozwoju z naciskiem na innowacje i technologie, tak aby zapewnić naszym partnerom biznesowym wartość dodaną. Postępy, jakie poczyniliśmy w 2018 roku, stanowią punkt wyjścia do wielu nowych inicjatyw, takich jak:
  • ukierunkowanie na klienta umożliwiające zaspokajanie stale zmieniających się potrzeb naszych globalnych partnerów logistycznych;
  • inwestycje w technologie i innowacje, dzięki którym nasi klienci będą mogli rozwiązać swoje problemy i skuteczniej prowadzić swoją działalność;
  • własne badania i zaawansowane analizy, które będą stanowiły podstawę do określania nastrojów wśród konsumentów, trendów w zakresie modernizacji łańcucha dostaw i innych istotnych aspektów w branży nieruchomości logistycznych.
 
Wyprzedzamy przyszłość
W centrum naszych działań są stale zmieniające się potrzeby naszych klientów. Dzięki globalnej skali naszej działalności mamy możliwość pozyskiwania i wykorzystywania cennych danych, aby pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu ich największych problemów. Współpracujemy, aby nasi partnerzy mogli się rozwijać i osiągać sukcesy.
 
Więcej o tym, w jaki sposób osiągamy te cele w naszym Rocznym Raporcie 2018
 
Prologis

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji