NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nowe funkcje i oprogramowanie drukarek

Redip
27 lipca 2018
Nowe funkcje i oprogramowanie drukarek
Zdjęcie główne_drukarki Zebra
Nowe mobilne drukarki klasy premium przeznaczone do drukowania etykiet i rachunków przyczyniają się do poprawy efektywności operacyjnej dzięki lepszej wydajności, łączności i ulepszonym możliwościom zarządzania urządzeniami
 
Firma Zebra Technologies Corporation , lider rynku komputerów mobilnych, skanerów i drukarek kodów kreskowych, oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, zaprezentowała nową serię mobilnych drukarek etykiet i paragonów ZQ600, zaprojektowaną z myślą o zwiększeniu produktywności pracowników sklepów, zapleczy i magazynów. Drukarki z serii ZQ600, bazujące na projekcie popularnych urządzeń firmy Zebra z serii QLn, zostały wyposażone w łatwy w obsłudze kolorowy wyświetlacz z menu z możliwością personalizacji. Urządzenia ma również wydajną baterię i oferują zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej, które pozwalają usprawnić realizację takich zadań, jak zarządzanie cenami i przyspieszyć transakcje w sklepach detalicznych.
 
Drukarki mobilne ZQ600 zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniach wymagających drukowania dużych ilości etykiet i rachunków w sektorach handlu detalicznego, transportu i logistyki oraz produkcyjnym. Nowe urządzenia sprawdzają się w usługach „click and collect”, zarządzaniu cenami w magazynach i sklepach, kontroli zgodności cen oraz obsłudze punktów sprzedaży, przyjmowaniu zamówień, pakowaniu, wysyłkach oraz bezpośrednich dostawach do sklepów i w ekologistyce.
 
Kolorowy wyświetlacz z łatwym w obsłudze interfejsem użytkownika ogranicza konieczność przeprowadzania szkoleń dla użytkowników nowych drukarek. Klarowne sygnalizowanie alertów, statusu drukarki i błędów pozwala na bieżąco rozwiązywać pojawiające się podczas pracy problemy.
 
Modele z serii ZQ600 zostały wyposażone w baterie o największej pojemności w swojej klasie oraz opatentowaną technologię firmy Zebra — Power Smart Print (PSPT). To zaawansowane rozwiązanie maksymalizuje wydajność baterii, obliczając i dostarczając dokładną ilość energii wymaganą do wykonania wydruku najlepszej dostępnej jakości.
 
Keith LeFebvre, wiceprezes działu Specialty Printing Group w Zebra Technologies, powiedział że: „Jako lider w sektorze drukarek mobilnych Zebra jest zobowiązana do stałego wprowadzania ulepszeń i innowacji. Drukarki ZQ600 to unowocześnione wersje naszej flagowej serii QLn. Urządzenia te zostały wyposażone w nowe funkcje i oprogramowanie, które usprawniają działalność przedsiębiorstwa dzięki optymalizacji wydajności pracowników, obniżeniu kosztów operacyjnych i poprawie satysfakcji klienta”.
 
Nowe modele drukarek ZQ600-
Nowe modele drukarek ZQ600-
Drukarki z wbudowaną technologią PSPT pozwalają zaoszczędzić od 20 do 30 proc. energii baterii, dzięki czemu sprzedawcy i pracownicy magazynowi mogą przepracować całą zmianę bez konieczności doładowywania urządzenia w trakcie zmiany.
 
Drukarki ZQ600 firmy Zebra oferują najnowocześniejsze funkcje do obsługi łączności bezprzewodowej (Wi-Fi), zapewniające przemieszczającym się pracownikom bezpieczne, stabilne połączenie.
 
Seria ZQ jako jedyna na rynku oferuje użytkownikom funkcję wybudzenia urządzenia przez Wi-Fi, która automatycznie aktywuje drukarkę ze stanu uśpienia, umożliwia pracownikom sklepu natychmiastowe drukowanie etykiet i rachunków, a przy okazji oszczędza energię, wydłuża czas pracy na baterii i eliminuje konieczność ponownego uruchamiania urządzenia.
Drukarki serii ZQ600 obsługują pakiet oprogramowania Print DNA™, w którego skład wchodzą innowacyjne aplikacje, narzędzia użytkowe i deweloperskie zapewniające doskonałe efekty drukowania dzięki lepszym zabezpieczeniom, poprawionej wydajności, uproszczonemu zdalnemu zarządzaniu i łatwiejszej integracji.
 
Redip
Foto: Zebra

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019EMIL - 11-2019EMIL - 11-2019EMIL - 10-2019EMIL - 10-2019EMIL - 09-2019EMIL - 09-2019Zobacz więcej publikacji