
Warszawski oddział STILL Polska zmienił lokalizację. Większa, bardziej nowoczesna i położona bliżej najważniejszych ciągów komunikacyjnych siedziba jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie urządzeniami intralogistycznymi w regionie.
W kwartalnym raporcie „Barometr Manpower Perspektywy Zatrudnienia” od kilku edycji niezmiennymi liderami w zakresie planowanego zwiększenia liczby pracowników są sektory TSL i produkcji przemysłowej. W III kwartale 2014 prognoza zatrudnienia netto wynosi dla tych branż odpowiednio 22 i 14%. I choć spadek wskaźnika PMI w okresie ostatnich miesięcy może zapowiadać pogorszenie się sytuacji, to według wskaźnika GUS koniunktura w przemyśle jest obecnie najlepsza od 5 lat.
Dobra kondycja przedsiębiorstw produkcyjnych przekłada się na decyzje inwestycyjne i rosnący popyt na maszyny. – W związku z potrzebą zwiększenia przepustowości naszego oddziału warszawskiego, przenieśliśmy się z Mościsk w okolicę jednej z tras wylotowych ze Stolicy – mówi Wojciech Szmulczyński, Dyrektor Handlowy STILL Polska. – Nowa siedziba ma dużo większą niż dotychczasowe miejsce powierzchnię. Nowoczesna infrastruktura obiektu na ul. Puławskiej 506/508 oraz doskonały dojazd dzięki niewielkiej odległości od autostrady A2 i tras wylotowych na południe pozwalają nam sprawniej reagować na potrzeby klientów – dodaje.
W nowym oddziale zatrudnienie znajdzie kilkadziesiąt osób, zarówno administracyjnych jak i techników serwisu. Decyzja o zmianie siedziby jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy STILL w Polsce.
Źródło: Still Polska
Foto: Still Polska
EMIL - 12-2021
EMIL - 11-2021
EMIL - 10-2021
EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji