NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Nagrodzona nowoczesna technologia

Kärcher
20 kwietnia 2018
Nagrodzona nowoczesna technologia
FC_5_linoleum_yellow_app_11_CI15_300 dpi (jpg)
Aż cztery urządzenia Kärcher otrzymały w 2018 roku prestiżową nagrodę iF Design Award. Nagroda ta jest jednym z najważniejszych na świecie wyróżnień w kategorii wzornictwa przemysłowego. W tym roku Jury miało twardy orzech do zgryzienia, gdyż musiało wybierać spośród blisko 6 400 produktów zgłoszonych przez firmy z 54 krajów.
 
Wyróżnienie zdobyły zarówno dwa urządzenia konsumenckie (mop elektryczny FC 5 oraz odświeżacz powietrza KA 5) jak i dwa produkty z oferty Kärcher skierowanej do profesjonalistów (odkurzacz uniwersalny NT Tact i stacjonarny SB).
 
Mop elektryczny FC 5 to unikatowe, wielofunkcyjne urządzenie, które znajduje zastosowanie w niejednym domu. Wstępnie usuwa suche zabrudzenia i równocześnie myje podłogę. Posiada system samooczyszczania, dzięki czemu jest bardzo wygodny w obsłudze i użytkowaniu. Po pracy nim podłoga jest sucha w niecałe dwie minuty. Mop elektryczny Kärcher zmniejsza zużycie wody niezbędnej do mycia nawet o 85% w porównaniu do tradycyjnego mopa ręcznego. Teraz także stylowy i ergonomiczny design doceniony przez jury konkursu wpisać można na listę zalet FC 5.
 
Kolejnym urządzeniem jest domowy odświeżacz powietrza KA 5, który niebawem pojawi się i na polskim rynku. Wyposażony w system filtrów HEPA 11 filtruje skutecznie powietrze nawet w dużych pomieszczeniach (do 60 m2). Wyświetlacz "Smart Air" pokazuje aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu. Wszystko na przyjaznym dla użytkownika panelu operacyjnym.
 
Z oferty profesjonalnej nagrodzone zostały odkurzacze uniwersalne NT Tact oraz odkurzacze stacjonarne SB. Odkurzacze NT Tact są idealne do usuwania znacznych ilości zabrudzeń i pyłów. Dlatego świetnie sprawdzają się w wymagających branżach takich jak budownictwo czy rolnictwo. System oczyszczania filtra Tact sprawia, że odkurzacz pracuje zawsze wydajnie, filtr nie zatyka się mimo odkurzania dużej ilości drobnego pyłu. Odkurzacze linii SB są przeznaczone do pracy na przykład na stacjach benzynowych. Są to bardzo ergonomiczne i wydajne urządzenia.
 
Kärcher
Foto: Kärcher

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji