NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Camso_Polska_S_A_
Camso, dawniej Camoplast Solideal, jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, wytwarzania i dystrybucji ogumienia do pojazdów poza drogowych (Off-The-Road), felg przemysłowych, gąsienic gumowych i systemów podwozi na potrzeby transportu wewnętrznego,...

Nagrody dla kluczowego partnera

Camso
8 lipca 2019
Nagrody dla kluczowego partnera
Fot. Camso
Toyota - Global Contribution Award
Toyota, dla swojego kluczowego partnera - firmy Camso, przyznała dwie nagrody Core Value Award: Respect for People (Toyota Material Handling) i Global Contribution Award (Toyota Industries Corporation).
 
Nagroda Core Values: Szacunek dla ludzi
Nagroda Core Value Award jest jednym z wyróżnień Toyoty dla jej dostawców za uznanie, że kierują się wartościami Toyoty i działają jako modele branżowe ze względu na ich działania i osiągnięcia. Camso otrzymało nagrodę „Szacunek dla ludzi” w pięciu kategoriach: szacunek dla ludzi, ukierunkowanie na klienta, rzecznictwo i promowanie zmian, praca zespołowa i duch rodzinny oraz profesjonalna doskonałość.
 
„Nasz zespół jest bardzo dumny z nagrody Core Values ​​Award” - powiedział Gregory Lewandowski, dyrektor ds. Sprzedaży OEM North American Material Handling w Camso. „Ta nagroda dowodzi, że nasze wartości inicjatywy, uczciwości, pracy zespołowej i poświęcenia współgrają z naszymi klientami i są wyraźnie widoczne w interakcji między nami”.
 
Toyota przyznaje tę nagrodę w uznaniu partnerów, którzy traktują swoich pracowników jako najcenniejszy kapitał. Rozległe działania szkoleniowe firmy Camso oraz programy szkoleń dla pracowników, z aktywną obecnością w społecznościach na całym świecie, świadczą o zaangażowaniu firmy w rozwój pracowników.
 
Camso otrzymuje nagrodę Global Contribution Award drugi rok z rzędu
Nagroda Global Contribution Award to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana przez Toyota Industries Corporation swoim dostawcom za wsparcie dla Toyoty w dostarczaniu doskonałych produktów i usług.
 
Toyota core value award
Fot. Camso
Toyota core value award
„Nasz zespół postrzega tę nagrodę jako znak coraz ściślejszej współpracy z Toyota Industries Corporation. Pokazuje, że wzajemne zaufanie między naszymi dwoma firmami jest najwyższym priorytetem - mówi Emmanuel Marchat, zastępca dyrektora generalnego Japonii w Camso.
 
Obie nagrody odzwierciedlają silne globalne partnerstwo obu firm i ich zaangażowanie w poprawę standardów w branży transportu materiałów.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji