NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Logistyka w Expo Silesia!

Sandra Knap
5 grudnia 2018
Logistyka w Expo Silesia!
Fot. Expo Silesia
LOGISTEX
Zapraszamy do udziału w Salonie Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX, który odbędzie się w dniach 27 – 28 lutego 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Salon LOGISTEX to przedsięwzięcie poświęcone szeroko pojętej logistyce. Koncepcja wydarzenia oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży. Gwarantuje to, że podczas wydarzenia w jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, reprezentantów sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Postępująca automatyzacja magazynów pozwala na optymalizację zachodzących w nim procesów, takich jak: składowanie, przygotowanie oraz wysłanie towarów dedykowanych dla różnych sektorów przemysłu. Przyszłoroczna edycja Salonu Logistyki odbędzie się w ramach Targów Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, co sprzyjać będzie połączeniu innowacyjności i nowoczesności z logistyką oraz branżą przemysłową.

Miejsce organizacji wydarzenia - województwo śląskie, ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Powoduje to iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Wszystkie te czynniki w połączeniu ze świetną infrastrukturą drogową zapewniają dużą liczbę - 8 milionów potencjalnych klientów.

Naszym Wystawcom, Gościom, Klientom i Kontrahentom oddajemy do dyspozycji nowoczesny pawilon targowy z pełnym zapleczem technicznym, pozwalającym na elastyczną aranżację przestrzeni wystawienniczej.
Zapraszamy do współtworzenia najważniejszego wydarzenia branży logistycznej i magazynowej w południowej Polsce!
Więcej informacji na stronie www.logistex.pl

Sandra Knap

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji