NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Kuehne + Nagel zarządza łańcuchem dostaw firmy FlexLink

17 października 2012
Kuehne + Nagel zarządza łańcuchem dostaw firmy FlexLink
Kuehne + Nagel zarządza łańcuchem dostaw firmy FlexLink

FlexLink, jeden z wiodących producentów elastycznych, modułowych systemów przenośnikowych i urządzeń automatyzacji przemysłowej wybrał firmę Kuehne + Nagel na swojego wyłącznego dostawcę usług logistycznych i transportowych dla ładunków z Polski do międzynarodowych miejsc przeznaczenia.

Firma Kuehne + Nagel będzie zarządzać wszystkimi przewozami międzynarodowymi dla FlexLink z Polski. Usługi będą obejmować przewozy multimodalne do ponad 20 miejsc docelowych na całym świecie, drogą morską i lotniczą oraz przewozy ładunków częściowych (LTL) i drobnicowych na terenie Europy. Kuehne + Nagel będzie również zajmować się odprawą celną i spełniać wszystkie wymagania logistyczne firmy FlexLink i jej klientów w systemie „door to door”.

Rezultatem współpracy z jednym międzynarodowym operatorem logistycznym jest optymalizacja łańcucha dostaw. „Nasz wybór padł na Kuehne +Nagel, ponieważ obsługujmy klientów w ponad 60 państwach poprzez 23 oddziały handlowe i globalną sieć partnerską. Płynność i niezawodność łańcucha dostaw jest dla nas niezwykle ważna.


Kuehne + Nagel jest dla nas doskonałym partnerem logistycznym, uznanym na świecie liderem w branży usług logistycznych i spedycyjnych. Jesteśmy przekonani, że zarówno Kuehne + Nagel, jak i FlexLink wiele zyskają na tej współpracy.”- skomentował Svante Anderholm, COO firmy FlexLink.

„Będziemy w pełni zintegrowanym partnerem logistycznym dla firmy FlexLink, obsługującym wszystkie operacje transportowe w zlokalizowanym na terenie Poznania hubie o zasięgu globalnym. FlexLink oczekuje nie tylko serwisu wysokiej jakości, ale również dodatkowych korzyści płynących z doświadczenia i know–how Kuehne + Nagel.”- powiedział Tobias Jerschke, Dyrektor Zarządzający Kuehne + Nagel Polska.

Magdalena KRASZEWSKA
Kuehne + Nagel Sp.z o.o.
Foto Kuehne + Nagel

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020Zobacz więcej publikacji