Polecamy

Kuehne + Nagel przyspiesza rozwój w regionie Azji i Pacyfiku

Kuehne + Nagel
22 stycznia 2020
Kuehne + Nagel przyspiesza rozwój w regionie Azji i Pacyfiku
Fot. Kuehne + Nagel
Nowa siedziba Kuehne + Nagel w regionie Azji i Pacyfiku w Singapurze
Po udanym połączeniu trzech europejskich regionów, wysokim wzroście gospodarczym i pomyślnej integracji trzech kluczowych przejęć w Ameryce Północnej, firma w nadchodzących latach zamierza skoncentrować się na rozwoju regionu Azji i Pacyfiku.
 
Kuehne + Nagel jako jeden z wiodących dostawców usług logistycznych na rynku międzynarodowym planuje dalszy, przyspieszony rozwój w regionie Azji i Pacyfiku. Firma zamierza połączyć dotychczasowe dwa azjatyckie rejony działalności w jeden. Pomoże to osiągnąć firmie ugruntowaną pozycję logistyczną w całej Azji. W trybie natychmiastowym zostanie utworzona nowa centrala z lokalizacją w Singapurze, gdzie znajdzie zatrudnienie około 10 000 specjalistów. Dwaj obecni managerowie regionalni, Jens Drewes i Siew Loong Wong, wspólnie zrealizują plan rozwoju Kuehne + Nagel w tym regionie.
 
Dr Joerg Wolle, prezes zarządu Kuehne + Nagel International AG: „Kuehne + Nagel odniosło w ostatnich latach wielki sukces w regionie Azji i Pacyfiku i już teraz posiada silną pozycję rynkową w tej części świata. Jesteśmy przekonani, że kraje Azji i obrzeża Pacyfiku będą motorem napędowym globalnego rozwoju gospodarczego w nadchodzących latach. Wspólne przywództwo w jednym regionie dwóch sprawdzonych managerów otworzy perspektywy na nowy wymiar rozwoju naszych sieci – wszystko po to, aby dostarczać naszym Klientom wysokojakościowych i jeszcze bardziej efektywnych rozwiązań.”

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji