NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Kuehne + Nagel przedstawia myKN

Kuehne + Nagel
3 grudnia 2018
Kuehne + Nagel przedstawia myKN
Fot. Kuehne + Nagel
myKN, kompleksowe centrum kontaktu dla Klientów Kuehne + Nagel
Wraz z myKN, Kuehne + Nagel oferuje Klientom unikatowy punkt dostępu do wszystkich internetowych serwisów, jednocześnie zastępując dotychczas użytkowaną platformę Control Center. myKN pozwala przeglądać, wyceniać, zlecać, śledzić, jak i zarządzać przesyłkami i kontem użytkownika w ramach w pełni kompleksowego, samoobsługowego narzędzia online.
 
Dr. Detlef Trefzger, Prezes Kuehne + Nagel International AG: “Zorientowanie na Klienta stanowi podstawę naszej działalności. Dlatego też, regularnie poprawiamy łatwość i dostępność współpracy z Kuehne + Nagel. Naszym działaniom przyświeca wizja zapewnienia naszym Klientom wszystkich potrzebnych narzędzi do zaplanowania oraz realizacji przesyłki w jednym miejscu. W tym celu będziemy nieustannie wzbogacać oraz rozwijać nowe interaktywne funkcjonalności narzędzia myKN.
 
myKN pozwala zarejestrowanym Klientom przeglądać między innymi możliwości transportowe poprzez niedawno rozwiniętą, cyfrową platformę SeaExplorer, jak i uzyskać podgląd do wszystkich informacji o przesyłce, łącznie z danymi finansowymi  i poufnymi dokumentami o wysokim poziomie szczegółowości. myKN oferuje różne możliwości personalizacji dostępnych funkcji, w pełni dostosowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jednocześnie, sprawia to, że myKN jest najbardziej zintegrowanym rozwiązaniem online dostępnym w branży logistycznej.
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami prasowymi, odwiedzając newsroom.
 
Kuehne + Nagel

Linki:

  • O Kuehne + Nagel
    Grupa Kuehne + Nagel zatrudnia ponad 79 000 pracowników w ponad 1300 lokalizacjach w 100 krajach, dzięki czemu jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską, lotniczą, drogową, a także logistyką kontraktową, przy czym wyraźnie skupia się na zapewnieniu zintegrowanych informatycznych rozwiązań logistycznych.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

Zobacz więcej publikacji

Bezpieczny Magazyn - miesięcznik o bezpiecznym magazynie

Zobacz więcej publikacji