NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Intermec wprowadza nową generację terminali serii CK3

6 listopada 2012
Intermec wprowadza nową generację terminali serii CK3
Intermec wprowadza nową generację terminali serii CK3

CK3X i CK3R zapewniają świetną wydajność, najdłuższy w swojej klasie czas pracy baterii i opcję łatwej migracji z popularnego modelu Intermec CK3B

Firma Intermec, Inc. wprowadza nową generację wzmocnionych terminali CK3. To jedne z najwydajniejszych urządzeń tego typu na rynku. Terminale są adresowane do centrów dystrybucji oraz obsługi produkcji i sprzedaży. Seria składa się z dwóch modeli: CK3X ora CK3R. Oba opierają się na architekturze OMAP 1 GHz, która umożliwia optymalizację wydajności dzięki bardzo długiemu czasowi działania baterii, usprawnionemu skanowaniu kodów kreskowych, efektywnemu monitorowaniu statusu urządzenia oraz wysokiemu poziomowi zgodności z najnowszymi standardami branżowymi, takimi jak HTML5.

CK3X został opracowany pod kątem magazynów i świetnie sprawdza się w roli następcy modelu CK3B. Natomiast CK3R najlepiej nadaje się do „lekkich” zastosowań przemysłowych oraz wykorzystania w sklepach. Utrzymanie tych samych rozmiarów i wzmocnionej konstrukcji obudowy obecnego modelu CK3B, a także pełny wybór kluczowych aplikacji i zgodność ze starszymi akcesoriami oznaczają płynną migrację do nowej technologii bez kosztownych inwestycji (w ładowarki, stacje dokujące czy uchwyty skanowania).

„CK3X i CK3R są rozwinięciem popularnego modelu CK3B i kontynuują tradycję najlepszych w swojej klasie urządzeń w zakresie zwiększania produktywności, elastyczności i wydajności pracy” – powiedział Earl Thompson, Senior Vice President, Mobile Solutions Business Unit - „Przyszłościowo zaprojektowana seria CK3 jest propozycją dla klientów, którzy oczekują sprostania ciągle zmieniającym się wymaganiom dotyczącym odczytu danych i chcą zapewnić bezpieczeństwo obsługi łańcucha dostaw oraz funkcjonowania centrów dystrybucji i sklepów”.

CK3X – szybkość i wytrzymałość
CK3X jest godnym następcą CK3B. Nowy model wyposażono we wbudowane czytniki kodów przestrzennych, przystosowane do skanowania we wszystkich zakresach odległości (bliskie, standardowe, dalekie). Terminal zapewnia wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, a także odczyt obrazu o niskiej jakości i uszkodzonych kodów. Urządzenie obsługuje skanowanie wielokierunkowe i zapewnia dużą sprawność działania w ruchu, co znacząco poprawia ogólną wydajność. CK3X obsługuje najnowsze standardy komunikacji radiowej – 802.11 a/b/g/n oraz Bluetooth®; ma też opcjonalną funkcjonalność czytnika RFID.

CK3X jest wytrzymałym terminalem przenośnym o wzmocnionej konstrukcji, która zabezpiecza przed uszkodzeniami przy upadku z 1,5 m na beton; we wszystkich zakresach temperatur. Charakteryzuje go bardzo długi czas pracy baterii, która nie wymaga wymiany lub doładowania przez całą zmianę, a nawet dłużej. Niewielkie wymiary wyróżniają ten model na rynku.


CK3R – łatwy w użytkowaniu i wdrożeniu
CK3R łączy funkcjonalność i przystępność. Terminal przeznaczono do „lekkich” zastosowań przemysłowych i handlowych. Niewielkie wymiary sprawiają, że jest wygodny i ergonomiczny, polecany dla sklepów. Wykorzystuje technologię skanowania EA31, zapewniającą szybkość i dokładność odczytu, a także wielokierunkowy odczyt kodów 1D i 2D. Terminal ma wzmocnioną klawiaturę (tworzoną laserowo), jest odporny na upadek z 1,2 m na beton (we wszystkich zakresach temperatur). Współczynnik szczelności IP54 oznacza ochronę przed deszczem, wilgocią i kurzem.

Zarówno CK3X, jak i CK3R umożliwiają łatwą migrację z innych urządzeń tego typu, przez zastosowanie narzędzi konfiguracyjnych, takich jak autorskie, innowacyjne rozwiązanie Intermec: CloneNGo. Aplikacja ta umożliwia łatwe przenoszenie ustawień z jednego urządzenia do nieograniczonej liczby innych urządzeń.

Terminale CK3X i CK3R mają najnowszy system operacyjny Microsoft® Windows Embedded Handheld, który zapewnia dostęp i zgodność z szeroką gamą aplikacji, takich jak systemy zarządzania magazynem i inne, opracowane przez PartnerNet – społeczność niezależnych dostawców usług (ISV) firmy Intermec.
„Należymy do największych sprzedawców sprzętu komputerowego w Kanadzie, dlatego w zarządzaniu magazynami potrzebujemy najwyższej wydajności i innowacyjnej technologii” – powiedział Kaith Hunt, dyrektor działu Retail Applications w firmie Home Hardware - „Jesteśmy bardzo zadowoleni z testów serii Intermec CK3. To szybkie, niezawodne rozwiązanie zapewniające płynną migrację z dotychczas używanych urządzeń mobilnych CK3”.

„Dzięki serii CK3 użytkownicy naszego rozwiązania emulacji terminali Stay-Linked otrzymują solidną platformę dostępu do korporacyjnych aplikacji serwerowych” – uważa David Griffith, CEO firmy Stay-Linked. „Opracowaliśmy i uzyskaliśmy certyfikację oprogramowania klienckiego Stay-Linked specjalnie dla serii CK3. Opcje konfiguracji wielu klawiatur i algorytmów skanowania pozwalają na dostosowanie interfejsu użytkownika do indywidualnych wymagań, co zapewnia optymalną organizację pracy. To ważne uzupełnienie nowej oferty świetnie zaprojektowanych terminali Intermec.”

„W przypadku mobilnych aplikacji biznesowych najistotniejsze są urządzenia przenośne o długim czasie działania baterii, z wieloma opcjami konfiguracji odczytu informacji, solidnymi zabezpieczeniami i mocą obliczeniową umożliwiającą korzystanie z coraz bardziej złożonych aplikacji. Wszystko to powinno mieścić się w lekkiej i ergonomicznej, a jednocześnie wytrzymałej obudowie” – podkreśla David Krebs, wiceprezes działu Mobile & Wireless Practice, VDC Research. „Seria Intermec CK3 spełnia wszystkie te wymagania i jest świetnie zaprojektowana do obsługi aplikacji mobilnych w tak wymagających środowiskach pracy, jak magazyny, firmy logistyczne czy sklepy”.

Aleksandra Stasiak
Omega Communication
Na fotografii- Terminale Intermec CK3X CK3R

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2021EMIL - 03-2021EMIL - 02-2021EMIL - 02-2021EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020Zobacz więcej publikacji