NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Drugie Targi Wózków Używanych Still

Red.
6 maja 2019
Drugie Targi Wózków Używanych Still
Fot. Log4.pl
II Targi Wózków Używanych Still
Pierwsze targi wózków używanych Still odniosły swój zamierzony skutek, wiedza na temat wózków po renowacji stała się bardziej powszechną. Europejskie Centrum Odnawiania Wózków wpisało się w trendy rynkowe i przywraca walory jakościowe używanym wózkom widłowym, które stają się pełnowartościowymi urządzeniami. Wózki poddawane są kompleksowemu procesowi renowacji, „rozbierane na czynniki pierwsze”, składane ponownie z nowych części i podzespołów, które mają gwarancję jakości Still.
 
Drugie targi wózków używanych Still odbywały się w dniach 25 – 26 kwietnia, w ofercie było ponad 100 wózków - jak dotąd największa liczba maszyn oferowanych w tego rodzaju imprezie. Perfekcyjnie przygotowany sprzęt czekał na klientów, którzy pojawili się na tej wyjątkowej imprezie. Oferta obejmowała wszystkie rodzaje wózków widłowych oferowanych przez firmę Still, od prostych wózków paletowych po skomplikowane wózki systemowe sterowane pętlą indukcyjną.
 
Targowa oferta i w wystawcy wyposażenia w tle
Fot. Log4.pl
Targowa oferta i w wystawcy wyposażenia w tle
Profesjonalnie przygotowana impreza nie mogła odbyć się bez partnerów firmy Still, którzy licznie stawili się na stoiskach tematycznych przygotowanych przez organizatora. Firmy reprezentujące takie marki jak: Benning, DNT, Durwen, Fronius, Hoppecke, Siemens Leasing, Stabautech, Ravas, Trelleborg, służyły informacją szczegółową na temat oferowanych rozwiązań. Każdy z partnerów to renomowany dostawca produktów i rozwiązań systemowych będących częścią oferty wózka widłowego. Bo wózek widłowy bez specjalistycznego nie będzie w pełni wykorzystany, a obecny poziom złożoności procesów w jakich wykorzystywane są wózki widłowe sprawia, że muszą być wyposażone w precyzyjnie dobrany  osprzęt i wyposażenie.
 
Internetowa oferta
Fot. Log4.pl
Internetowa oferta
W stosunku do pierwszej imprezy, drugie targi wózków używanych zwiększyły swoją przestrzeń ofertową o pokaźnych rozmiarów namiot, gdzie prezentowana była bardzo szeroka i różnorodna oferta wózków widłowych marki Still. Ta strefa miała specjalną ofertę strony internetowej pod nazwą taniwidlak.pl klienci mogli dokonać zakupów podczas odbywających się targów jak i poprzez stronę internetową. Wszystkie oferty wózków widłowych Still posiadają gwarancję jakości oraz badania Urzędu Dozoru Technicznego. 
 
Rozmowy z klientami
Fot. Log4.pl
Rozmowy z klientami
Targi wózków używanych Still to impreza przygotowana z myślą o klientach, którzy chcieli zapoznać się z procesami renowacji wózków widłowych, a do zwiedzania była spora część z ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych powierzchni Europejskiego Centrum Odnawiania Wózków. Stanowiska naprawy, czy diagnostyki „nie kryły tajemnic”, przed zainteresowanymi klientami. To wzbudza zaufanie do dostawcy używanego sprzętu, wszak trzeba na niego wydać nie małe pieniądze i takie podejście jest powszechnie uznane jako dobre praktyki biznesowe. To również świadczy o wysokiej kulturze biznesowej dostawcy.
 
Na zapleczu warsztatowym
Fot. Log4.pl
Na zapleczu warsztatowym
Profesjonalizm i kultura biznesowa, to dwie wyróżniające cechy firmę Still Polska, która przygotowując tę imprezę zadbała o wszystkie szczegóły, aby Drugie Targi Wózków Używanych Still wpisały się w „grafik zakupowy” jej klientów. Tak zapewne się stało sądząc po dynamicznym rozwoju tego miejsca(ECOW) i rosnącej z roku na rok ofercie.
 
Róznorodna oferta wzbudzała zainteresowanie
Fot. Log4.pl
Róznorodna oferta wzbudzała zainteresowanie
Kolejna impreza za nami, cześć klientów zakupów dokonała na miejscu, część wróciła wzbogacona o nowe jakościowo informacje o potencjale renowacyjnym wózków widłowych marki Still i zapewne podejmie decyzje zakupowe. Wartością tej imprezy jest miejsce gdzie to się odbywa, czas pokaże jak głęboko zapisze się w świadomości klientów, chcących kupić używane wózki widłowe. Na rynku już się mówi o „Targach Still’a” więc proces wizerunkowy już trwa i będzie się rozwijał z pożytkiem dla wszystkich uczestników rynku wózków widłowych.
 
Red.    

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 07-2019EMIL - 07-2019EMIL - 06-2019EMIL - 06-2019EMIL - 05-2019EMIL - 05-2019EMIL - 04-2019EMIL - 04-2019Zobacz więcej publikacji