NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Dachser_Sp__z_o_o_
Jako jeden ze światowych liderów branży logistycznej firma DACHSER od lat udowadnia, że rodzinna firma może wiele osiągnąć dzięki zaangażowaniu pracowników i innowacyjnemu myśleniu. Podstawy korporacyjnego myślenia oraz działania stworzył założyciel...

Dachser inwestuje w Holandii

Dachser
7 marca 2020
Dachser inwestuje w Holandii
Fot. Dachser
Dachser inwestuje w Holandii
Firma Dachser, globalny operator logistyczny, rozwija swoją sieć w Królestwie Niderlandów. W ramach rozbudowy oddziału w mieście Waddinxveen, położonym w Holandii Południowej, powstanie nowy budynek magazynowy o pow. blisko 18 tys. mkw. Dzięki temu, firma zapewni klientom jeszcze sprawniejszą obsługę logistyczną.
 
Nowa inwestycja oznacza zwiększenie powierzchni holenderskiego oddziału Dachser do 93 tys. mkw, z czego ponad 50 tys. mkw. będzie przeznaczone na potrzeby magazynowania. Powstanie także 30 dodatkowych miejsc pracy. Otwarcie obiektu planowane jest na październik br. „Wraz z rozbudową chcemy stworzyć przestrzeń dla silnego wzrostu logistyki kontraktowej, a jednocześnie wzmocnić synergię między działaniami w zakresie magazynowania i sieci dystrybucji. Innowacje, digitalizacja oraz inwestowanie w miejsca pracy i ludzi to ważne filary naszej regionalnej strategii biznesowej” - mówi Aat van der Meer, dyrektor zarządzający Dachser w krajach Beneluxu.
 
Dzięki położeniu magazynu w centrum logistycznym w Waddinxveen, Dachser może zaoferować klientom strategicznie zlokalizowaną przestrzeń magazynową -  w pobliżu portu w Rotterdamie i na kilku głównych szlakach komunikacyjnych. Centrum logistyczne w Waddinxveen jest także dobrze połączone z rynkiem europejskim w ramach 90 codziennych, bezpośrednich linii drobnicowych. Dzięki ścisłemu powiązaniu z firmowym obszarem Air & Sea Logistics, Dachser dociera z Waddinxveen do wszystkich docelowych rynków na całym świecie.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020EMIL - 01-2020EMIL - 01-2020EMIL - 12-2019EMIL - 12-2019Zobacz więcej publikacji