NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Charytatywny bieg operatora

Dachser
1 września 2017
Charytatywny bieg operatora
Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych na świecie, został sponsorem charytatywnego biegu biznesowego, organizowanego przez Fundację Poland Business Run. Oprócz tego w szóstej edycji biegu, która odbędzie się 3 września 2017 roku wezmą udział pracownicy Dachser. Inicjatywa ma na celu zebranie środków na pomoc osobom z niepełnosprawnością.
 
Uczestnicy charytatywnego biegu w ośmiu miastach Polski - Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Lublinie - pomogą spełnić marzenia osobom po amputacjach. Bieg ma charakter sztafety, do rywalizacji stają 5-osobowe drużyny, a dystans dla każdego uczestnika wynosi około 3,8 km. Wystartuje w nim także załoga Dachser, którego pracownicy w podziale na 6 zespołów pobiegną w Poznaniu, Łodzi i Katowicach.W poznańskim biegu udział wezmą dwie drużyny reprezentujące operatora. W Katowicach pobiegną natomiast pracownicy z oddziału Dachser w Sosnowcu, którzy zgłosili trzy drużyny. W Łodzi zaś barwy Dachser będzie reprezentować jedna drużyna.
 
Dochód z biegu zostanie przeznaczony na zakup protez lub innego zaopatrzenia ortopedycznego dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Wsparcie zostanie udzielone również poprzez rehabilitację i konsultacje psychologiczne dla podopiecznych Fundacji Poland Business Run oraz lokalnych stowarzyszeń i fundacji.
 Druzyna Dachser Lodz
- Dachser od wielu lat angażuje się w projekty pro społeczne i charytatywne, zarówno w Polsce jak i za granicą. Najnowszą inicjatywą tego typu jest pomoc podopiecznym Fundacji Poland Business Run. Dzięki udziałowi naszych pracowników w biegu, możemy w jeszcze większym stopniu włączyć się w projekt i wspólnie przyczyniać się do poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościąmówi dr inż. Grzegorz Lichocik, prezes Dachser w Polsce.
 
Źródło: Dachser
Foto: Dachser

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2018EMIL - 05-2018EMIL - 04-2018EMIL - 04-2018EMIL - 03-2018EMIL - 03-2018EMIL - 02-2018EMIL - 02-2018Zobacz więcej publikacji