NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Zdrowe nawyki w pracy

AJ Produkty
18 stycznia 2018
Zdrowe nawyki w pracy
2018.01.18 AJ Produkty

Nowy Rok, nowe postanowienia! Rozpocznij 2018 roku ze zdrowymi nawykami, które zapewnią pozytywne efekty. Wprowadzając niewielkie zmiany, możesz zrobić coś dla zdrowia, energii i kreatywności. Oto sześć prostych i zdrowych nawyków na nowy rok!

Zainwestuj w aktywne meble
Regularnie zamieniaj tradycyjne krzesło biurowe na stołek lub piłkę balansującą. Aktywne siedzenie wymusza koncentrację na zachowaniu prawidłowej postawy i pozwala ćwiczyć ważne mięśnie pleców. Biurko z regulacją wysokości pozwala łatwo zmieniać pozycję. Poprawia to krążenie krwi i przyspiesza metabolizm.

Planuj posiłki
Pamiętaj, aby utrzymywać poziom cukru we krwi na stałym poziomie w trakcie dnia. Przygotuj posiłek i przekąski poprzedniego wieczoru, a następnie po prostu zapakuj wszystko do torby! Planując posiłki, oszczędzasz czas i pieniądze.

Wybierz schody
Niewielkie zmiany mają duże znaczenie, wybierz więc schody zamiast windy, aby uzyskać bardziej aktywny dzień. Gdy wchodzisz po schodach, rozciągasz kończyny i poprawiasz krążenie krwi. Wynik? Więcej energii i lepsza koncentracja!

Więcej spaceruj
Wyrób nawyk, aby wybrać się na krótki spacer na lunch lub do baru z przekąskami. Wybierz się na spacer sam lub zaplanuj wspólną przechadzkę ze współpracownikami. Spacery to świetny sposób na połączenie pracy i ćwiczeń, sprzyjają one lepszemu rozwiazywaniu problemów. Dodatkowo świeże powietrze i ruch zwiększają kreatywność.

Nie zapomnij o wodzie
Picie wody pomaga utrzymać koncentrację. Masz problem z monitorowaniem, czy wypijasz odpowiednio dużo wody? Pobierz aplikację na telefon komórkowy, która pomoże kontrolować ilość wypitej wody.

Ćwicz w pracy
Nie masz siłowni w pracy? Stwórz mały kącik ćwiczeń, w którym każdy będzie mógł wykonywać proste ćwiczenia rozciągające, które wpłyną na większą efektywność mózgu.

 

AJ Produkty
Foto: AJ Produkty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018EMIL - 08-2018EMIL - 08-2018EMIL - 07-2018EMIL - 07-2018EMIL - 06-2018EMIL - 06-2018Zobacz więcej publikacji