NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Polecamy

Zarządzanie etykietami w łańcuchu dostaw

NiceLabel
16 listopada 2020
Zarządzanie etykietami w łańcuchu dostaw
Fot. NiceLabel
NiceLabel_2019
NiceLabel, wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet oraz systemów do zarządzania etykietami, udostępnił nową wersję swojego portfolio rozwiązań: wersję 2019.3. Nowa aktualizacja oprogramowania umożliwi organizacjom korzystanie z jednej platformy do projektowania oraz drukowania etykiet oraz dokumentów w łańcuchu dostaw (to kwestia, z którą do tej pory zmagało się wiele firm). Pozwoli to zaoszczędzić firmom czas i pieniądze, a przy tym usprawnić cały proces produkcji. 
 
Poprzednia wersja oprogramowania firmy NiceLabel umożliwiała korzystanie z gotowych rozwiązań w zakresie projektowania etykiet, dzięki którym użytkownicy biznesowi mogli szybko i łatwo projektować oraz drukować etykiety. W nowej wersji funkcję tę dodatkowo rozbudowano, umożliwiając użytkownikom — szczególnie tym, którzy pracują w fabrykach i magazynach — sprawne projektowanie i drukowanie powiązanych dokumentów w łańcuchu dostaw, w tym dokumentów dostawy, list pobrań, listów przewozowych oraz faktur. A to wszystko za pośrednictwem jednej platformy.
 
Zdanie klientów jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego słuchamy ich i dostosowujemy nasze rozwiązania związane z etykietami do ich potrzeb — powiedział Ken Moir, wiceprezes działu marketingu w NiceLabel. Wiemy, że projektowanie i drukowanie tych dokumentów było wcześniej możliwe, ale proces ten był złożony i wymagał udziału osób z bardzo technicznymi umiejętnościami. W nowej wersji oprogramowania projektowanie tych dokumentów jest proste.
 
Stworzyliśmy oprogramowanie, które naszym zdaniem jest rewolucyjne na rynku — dodał Moir. Program jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia firmom projektowanie oraz drukowanie etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw za pośrednictwem jednego systemu do zarządzania etykietami.
 
Wersja 2019.3 oprogramowania NiceLabel jest również kompatybilna z opartym na chmurze systemem Workday. To przykład integracji platform chmurowych, która obejmuje również obsługę drukarek podłączanych do chmury (drukowanie IoT). Firmy, które korzystają z tej funkcji, mogą drukować bez użycia sterowników i zupełnie wyeliminować zużycie lokalnych zasobów w procesie etykietowania, a tym samym zredukować koszty. Obecne procedury związane z systemem Workday pozostają takie same, ale firmy uzyskują korzyści w postaci usprawnionego procesu drukowania etykiet za pośrednictwem programu Label Cloud firmy NiceLabel.  
NiceLabel_2019
Fot. NiceLabel
NiceLabel_2019
Integracja każdego systemu opartego na chmurze z innymi rozwiązaniami chmurowymi powinna być bezproblemowa — kontynuował Moir. Użytkownicy oczekują, że rozwiązanie Label Cloud będzie sprawnie współpracowało z innymi aplikacjami chmurowymi. I właśnie taką funkcję wprowadzamy w nowej wersji oprogramowania, dzięki łącznikom oraz integracji typu cloud-to-cloud.
 
Nowa wersja oprogramowania NiceLabel obejmuje również usprawnienia pakietu ABAP systemu SAP, dzięki którym użytkownik zyskuje możliwość łatwiejszego drukowania dokumentów w łańcuchu dostaw oraz eksportowania źródeł danych w celu usprawnienia procesu projektowania.
 
Dodatkową funkcją nowej wersji 2019.3 jest oparty na sieci Web menedżer dla systemu integracji NiceLabel, który pozwala użytkownikom zarządzać wszystkimi integracjami w sposób scentralizowany.
 
Udostępniając wersję 2019.3, firma NiceLabel przedstawia jednocześnie zupełnie nową edycję oprogramowania LabelCloud. Rozwiązanie Label Cloud Compliance przeznaczone jest dla firm objętych regulacjami, w tym producentów wyrobów medycznych, firm farmaceutycznych
 
oraz przedsiębiorstw z branży chemicznej, w których procedura etykietowania musi być zgodna ze zmieniającymi się wymogami amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Unii Europejskiej (UE).
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 01-2021EMIL - 01-2021EMIL - 12-2020EMIL - 12-2020EMIL - 11-2020EMIL - 11-2020EMIL - 10-2020EMIL - 10-2020Zobacz więcej publikacji