Wzmocnienie działu magazynowego

Savills
18 grudnia 2019
Wzmocnienie działu magazynowego
Fot. Savills
Maciej Gierak Savills
Maciej Gierak dołączył do firmy doradczej Savills, w której objął nowoutworzone stanowisko menadżera ds. rozwoju biznesu (Business Development Manager) w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych.
 
Do zadań Macieja należy pozyskiwanie nowych kontraktów oraz poszerzanie współpracy i dbanie o relacje z obecnymi klientami. Będzie wspierał pracę działu powierzchni magazynowych i przemysłowych, doradzając najemcom w procesie najmu powierzchni i optymalizacji operacji logistycznych. Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w branży TSL, będąc ekspertem w obszarze logistyki specjalizującym się w obsłudze klientów z tego sektora. Przed dołączeniem do Savills pracował w firmie TIP Trailer Services, jednym z wiodących europejskich dostawców naczep. W przeszłości związany był z międzynarodowymi firmami świadczącymi usługi logistyczne DB Schenker i TNT Express. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył również podyplomowe studia MBA.
 
„Bardzo się cieszę, że Maciej dołączył do nas i wzmocnił nasze kompetencje w obszarze logistyki. Doskonale rozumie on naszą filozofię opartą na dostarczaniu klientom kompleksowej usługi doradczej, wychodzącej w pierwszej kolejności od pogłębionej analizy mającej na celu usprawnienie procesów magazynowania i produkcji oraz optymalizację łańcucha dostaw, a dopiero potem doborem najbardziej odpowiedniej do tego lokalizacji magazynowej” - mówi Kamil Szymański, dyrektor działu powierzchni magazynowych i przemysłowych w Savills.
 
Więcej informacji na temat rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych w Polsce dostępnych jest na stronie warehousemarket.pl, na której eksperci firmy doradczej Savills udostępniają za darmo bazę powierzchni logistycznych na wynajem, a także publikują najświeższe dane i analizy rynkowe.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji