NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

Wyraz empatii w najlepszym wydaniu

CHEP
30 maja 2018
Wyraz empatii w najlepszym wydaniu
Prace porządkowe
Dom Dziecka w Białowieży działa nieprzerwanie od blisko 70 – lat stanowiąc dla wychowanków miejsce, które mogą nazywać domem. CHEP Polska wspiera podopiecznych placówki organizując aukcje charytatywne, zbiórki prezentów czy poprzez doposażanie i remonty zabytkowego budynku, w którym mieści się placówka. Tym razem wspólnie z dzieciakami i opiekunami, CHEP pomagał w wiosennych porządkach w ogrodzie.
 
Dom dziecka jest domem jak każdy inny, wymaga napraw, konserwacji, dbania i dobrego gospodarza. Takimi gospodarzami w placówce w Białowieży są opiekunowie i podopieczni domu. CHEP Polska wspiera ich w tym niełatwym zadaniu już od ośmiu lat. Tym razem pracownicy firmy wraz ze swoimi partnerami biznesowymi, zorganizowali wiosenne porządki w ogrodzie placówki, które zakończył wspólny grill, zabawy i mecz piłki nożnej.
 
Naprawa bramy
Naprawa bramy
Konserwacji wymagała zabytkowa brama wjazdowa. Ogród doposażony został w donice z kwiatami ogrodowymi, odbyły się też prace porządkowe na posesji. We wszystkie działania zaangażowani byli pracownicy CHEP, OBI i Spedimex którzy ramię w ramię pracowali z podopiecznymi i opiekunami domu dziecka. Niezbędne materiały ogrodnicze, donice, łopaty, ziemię i sadzonki zostały podarowane przez market budowlany OBI w Ostrołęce, transportem darów zajęła się firma Spedimex. Słodkości od Grupy DELICPOL wsparły wszystkich uczestników w całodniowych pracach w ogrodzie. Mirand-Plus zapewnił węgiel i brykiet na integracyjnego grilla. Dzieciaki otrzymały także nowy sprzęt sportowy.
 
Jedna z menadżerek firmy CHEP Polska, podarowała meble dla wychowanków placówki. Transportem i jego logistyką zajął się Fresh Logistics, który również zaangażował się w zbieranie darów dla placówki, wśród pracowników firmy. 
 
Mecz piłki nożnej
Mecz piłki nożnej
- CHEP Polska jest firmą odpowiedzialną społecznie. Oznacza to, że jesteśmy świadomi wpływu, jaki wywieramy na lokalne społeczności oraz środowisko naturalne, i chcemy uczynić świat nieco lepszym miejscem. Angażujemy się w inicjatywy, które skupiają się na edukacji, zrównoważonym rozwoju, środowisku i poprawie losu ludzi wokół nas –mówiKinga Di Salvo, Country General Manager, CHEP Polska i kraje bałtyckie. Niezmiennie cieszymy się, kiedy możemy naszą pracą i zaangażowaniem przyczynić się do poprawy sytuacji i przynieść uśmiech naszym podopiecznym z domu dziecka w Białowieży.
 
Wspólna biesiada
Wspólna biesiada
W minionym roku wsparciem CHEP Polska objętych zostało 6 organizacji: Fundacja „Dom w Łodzi”, Dom Dziecka w Białowieży, Oddział Okulistyczny Szpitala Dziecięcego na Niekłańskiej, Banki Żywności, Fundacja „Wzajemnie Pomocni” oraz Hospicjum i Szpital im. Sue Ryder. Łącznie na pomoc podopiecznym przekazane zostały środki w wysokości 28 200 zł.
 
Chep Polska
Foto: Chep Polska

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2018EMIL - 12-2018EMIL - 11-2018EMIL - 11-2018EMIL - 10-2018EMIL - 10-2018EMIL - 09-2018EMIL - 09-2018Zobacz więcej publikacji