NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

PARTNERZY BIZNESOWI

Kuehne_+_Nagel_Sp__z_o_o_
Firma Kuehne + Nagel jest globalnym operatorem logistycznym, który dla swoich klientów świadczy pełen wachlarz usług w zakresie szeroko rozumianej logistyki. Swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza działalności związanej ze spedycją morską,...

Webinarium: Transport lotniczy środków ochrony osobistej z Chin

Kuehne + Nagel
12 maja 2020
Webinarium: Transport lotniczy środków ochrony osobistej z Chin
Fot. Kuehne + Nagel
Transport lotniczy środków ochrony osobistej z Chin
Kuehne + Nagel organizuje darmowe webinarium w odpowiedzi na wpływ chińskiego rozporządzenia na eksport wszystkich przesyłek pomocy medycznej. Mimo tego, że nowe rozporządzenie zostało wprowadzone ponad miesiąc temu nadal ma to znaczący wpływ na logistykę.
 
Od kwietnia 2020 r. wszystkie produkowane w Chinach środki ochrony osobistej (PPE) bez certyfikacji wydanej przez NMPA nie mogą opuścić granic ChRL. Wymagane jest, aby wszyscy dostawcy (producenci) otrzymali certyfikat od biura rządowego po kontroli towaru wyprodukowanych środków ochrony osobistej. Dopiero po tej procedurze, przesyłki te mogą zostać zwolnione przez organy celne w celu wywozu. Zarówno producent, jak i dostawca (firma handlowa) muszą wziąć udział w przygotowaniu wymaganej certyfikacji, co może zająć kilka dni roboczych.

Konieczność weryfikacji wszelkich przepisów w kraju nadania i odbioru w połączeniu ze zmniejszoną pojemnością ładunkową spowodowaną ograniczeniami w ruchu lotniczym i morskim generuje wiele zakłóceń w globalnych łańcuchach dostaw. Aby sprostać licznym wyzwaniom i odnaleźć się w tym regulacyjnym labiryncie potrzebne są sprawdzone modele operacyjne oraz wiedza.
 
Wszystkich zainteresowanych sprowadzaniem produktów medycznych do Polski, firma Kuehne + Nagel zaprasza na darmowe webinarium: transport lotniczy środków ochrony osobistej z Chin, które odbędzie się w piątek 15 maja 2020 roku o godzinie 10.00. Poprowadzą je wieloletni specjaliści ds. logistyki: Daniel Zieliński, Airfreight Manager oraz Andrzej Polkowski, Project Cargo Manager. Link do rejestracji znajduje się tutaj.
 

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020EMIL - 03-2020EMIL - 03-2020EMIL - 02-2020EMIL - 02-2020Zobacz więcej publikacji