NAJBARDZIEj POPULARNE OFERTY

W diamentowej czołówce

Redip
6 lutego 2020
W diamentowej czołówce
Fot. Aspekt
W diamentowej czołówce
Firma Aspekt Sp. z o.o. została wyróżniona wysokim miejscem w prestiżowym rankingu - „Diamenty Forbesa 2020”. Ranking przygotowany przez Bisnode Polska wspólnie z redakcją miesięcznika Forbes wskazuje firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat najszybciej zwiększały swoją wartość.
 
Aspekt Sp. z o.o. to lider w dziedzinie automatycznej identyfikacji produktów i procesów w firmach handlowych, logistycznych i produkcyjnych. Wśród partnerów firmy znajdują się wiodący na świecie producenci, dystrybutorzy urządzeń i oprogramowania, tacy jak Zebra, Honeywell, Advantech, Soti, Extreme Networks, Inexto, Nice Label czy Datalogic, wśród klientów największe spółki w Polsce. Znalezienie się w znakomitym gronie laureatów tytułu „Diamentu Forbesa” jest wyróżnieniem szczególnym. Obserwacja firm umieszczonych w rankingu daje możliwość zdiagnozowania kondycji polskiej gospodarki, a z drugiej strony pozwala sięgnąć poza horyzont przemian, który zarysowuje się dla przyszłość biznesu.
 
W tym roku zaszczytny tytuł przyznano 4035 firmom, w trzech kategoriach, określonych na podstawie przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym: firmy małe (przychody 5–50 milionów złotych), firmy średnie (przychody od 50 do 250 milionów złotych), firmy duże (przychody powyżej 250 mln zł).
 
Aspekt, który zamknął miniony rok z wynikiem finansowym przekraczającym 20 mln obrotu uzyskał wysokie, 8 miejsce, w województwie śląskim, wśród przedsiębiorstw, których przychody rozciągały się pomiędzy 5-50 mln zł. Co w wymiarze ogólnopolskim daje 117 miejsce, na 4035 firm uwzględnionych w zestawieniu.
 
Przychody to nie jedyny czynnik brany pod uwagę. Ocena dokonana została metodą szwajcarską, która łączyła zyski z oszacowaniem potencjału pracowników, know-how oraz czynników takich jak wrażliwość na zmiany sezonowe i koniunkturalne.
 
- Znalezienie się w rankingu jest dla nas potwierdzeniem właściwego wyboru, co do kierunku rozwoju, który obrany został dla naszej firmy – mówi Marek Kuropieska, prezes zarządu Aspekt – Jest to świadectwo skuteczności realizowanych działań, które nie były by możliwe bez zaangażowania całego zespołu oraz przejaw zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci i partnerzy biznesowi. Wszystkim, w imieniu zarządu firmy serdecznie dziękuję.

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 08-2020EMIL - 08-2020EMIL - 06-2020EMIL - 06-2020EMIL - 05-2020EMIL - 05-2020EMIL - 04-2020EMIL - 04-2020Zobacz więcej publikacji