W cztery oczy z branżą TSL

AsstrA
4 grudnia 2018
W cztery oczy z branżą TSL
Fot. AsstrA
Stoisko AsstrA na targach Translogistica
Jak potwierdzają liczne badania, najbardziej efektywnym sposobem nawiązywania trwałych relacji biznesowych są bezpośrednie rozmowy, spotkania „w cztery oczy”. Jedną z najlepszych okazji do odbycia takich spotkań są targi branżowe.

W dniach 6-8 listopada b.r. roku miały miejsce VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, TransLogistica Poland 2018 - jedno z najważniejszych wydarzeń w polskiej branży transportowo-logistycznej skierowane do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Szacuje się, że szósta edycja targów zgromadziła 242 wystawców i 7 030 odwiedzających, co znacznie przewyższa zeszłoroczną frekwencję. Międzynarodowy dostawca usług transportowo-logistycznych AsstrA-Associated Traffic AG po udanym debiucie na targach w minionym roku tym razem również pojawił się na wydarzeniu z jeszcze większą powierzchnią wystawienniczą.

Mariusz Borkowski
Fot. AsstrA
Mariusz Borkowski
Jak co roku targi TransLogistica Poland były znakomitą okazją do spotkania z przewoźnikami oraz Klientami. Liczne grono odwiedzających oraz wiele odbytych spotkań świadczą o żywym zainteresowaniu ofertą usług AsstrA. Odnotowaliśmy duże zainteresowanie ze strony Partnerów z Unii Europejskiej oraz z krajów WNP, co potwierdza potencjał polskiego rynku TSL”, zaznacza Country Manager dla regionu Polski z AsstrA, Mariusz Borkowski.

Vitali Eremenco
Fot. AsstrA
Vitali Eremenco
Zastępca Dyrektora Operacyjnego ds. Transportu Drogowego w AsstrA, Vitali Eremenco, dodaje: „Stoisko AsstrA na targach przykuwało uwagę odwiedzających. Pozytywne opinie Partnerów napawają optymizmem i potwierdzają silną pozycję grupy kapitałowej. Dobrze wiedzieć, że nasz wysiłek wkładany w codzienną obsługę zleceń jest pozytywnie oceniany przez przewoźników oraz finalnych odbiorców serwisu. Dziękujemy.”

VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie, TransLogistica Poland 2018 to także dowód na stale rosnącą rozpoznawalność marki AsstrA.

Julia Gorbaczuk
Fot. AsstrA
Julia Gorbaczuk
Popularność AsstrA-Associated Traffic AG w branży TSL nieustannie wzrasta. Podczas targów odwiedziła nas bardzo duża liczba nowych Klientów, który przyszli z polecenia obecnie współpracujących z nami partnerów. To bardzo budujące. Niezwykle przyjemnie było nam również słyszeć liczne słowa wdzięczności ze strony przewoźników i Klientów. Takie wydarzenia motywują. Z niecierpliwością czekamy na edycję 2019”, konstatuje Kierownik Spedycji Działu Południowo-Wschodnia Europa, Julia Gorbaczuk.

 AsstrA

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Netplozja - wybuchowe strony internetowe

EMIL - Elektroniczny miesięcznik informacji logistycznej

EMIL - 12-2021EMIL - 12-2021EMIL - 11-2021EMIL - 11-2021EMIL - 10-2021EMIL - 10-2021EMIL - 09-2021EMIL - 09-2021Zobacz więcej publikacji